Перейти до вмісту

Тюдів

Село Тюдів (Івано-Франківська обл. - Косівський район) лежить на лівому березі річки Черемош, в 16 км від районного центру, 5 км від залізничної станції Вижниця.

Загальна інформація.

Історична дата утворення села Тюдів (Карпати) – 1560 рік.

У селі Тюдів (Карпати), яке сьогодні стійке одним з місць зимового відпочинку, знаходиться база відпочинку «Сокільське».

Біля бази «Сокільське» (Тюдів – Карпати) діє бугельний витяг довжиною 800 метрів, є три траси 200, 600 і 800 метрів. Зараз побудований і готується до запуску крісельний двомісний підйомник, який буде піднімати лижників на висоту 1500 метрів.

У туристично-оздоровчому комплексі «Сокільське» можна замовити послуги інструктора, тут є прокат спорядження. На трасах можна кататися на лижах, сноубордах, санках та снігоходах.

Село Тюдів (Карпати) добре підійде для сімейного та індивідуального відпочинку. Влітку можливий різноманітний активний відпочинок: сплав по гірських річках (рафтинг), катання на квадрациклах, політ на параплані, пейнтбольні турніри. Можна порибалити на форель або коропа у водоймах бази «Сокільське» і на річці Черемош.

Як дістатися.

Дістатися до села Тюдів можна доїхавши до м. Івано-Франківськ, потім на маршрутному таксі до автовокзалу м Косів. Від автовокзалу до Тюдова також ходять таксі і маршрутки. Або можна їхати поїздом до м. Чернівці, потім маршруткою до Вижниці, а від туди на таксі (7 км). З центрального автовокзалу м. Києва ходить прямий автобус Київ – Косів.

Тури до: Тюдів

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Тюдів

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Тюдів

Черговий робот не виявив статті про це місце!