Перейти до вмісту

Умань

Славне місто Умань відоме своїми дивовижними місцями, багатющої історій і видатними діячами культури. П’ята частина всіх пам’яток Черкаської області знаходиться саме в цьому затишному місті. Розташоване на злитті річок Кам’янка та Уманка.

Перша згадка про Умань відноситься до 1616 році. Назва міста, очевидно, походить від назви річки Уманки, яка в давніші часи називалася Ума.

Головна визначна пам’ятка міста парк «Софіївка». Парк був побудований графом Станіславом Потоцьким для своєї дружини Софії.

В Умані знаходиться також могила засновника брацлавського хасидизму рабі Нахмана з Брацлава, яка привертає більше 30 000 паломників щороку на Рош Ха-Шана [17] [18].

У червні 2017 року було відкрито світломузичний фонтан з лазерним шоу «Перлина кохання». Це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Основна чаша фонтану на суші з світломузикальним шоу і шоу на водному екрані, світлодинамічний плаваючий фонтан на Осташівський став і три статичні фонтани зі світлодинамічний підсвічуванням, колір якої не повторюється протягом дня. Чаша головного фонтану – 450 квадратних метрів, водний екран площею майже 200 квадратних метрів. Висота струменя води плаваючого фонтану на Осташівський став становить 19 метрів, а статичних 1,9 метрів.

Туристичні об'єкти: Умань
  • Дендропарк "Софіївка"
    Close
    Дендропарк "Софіївка"

    Дендропарк “Софіївка” – це головна прикраса Умані. Він є не тільки грандіозної пам’яткою садово-паркової архітектури, а й цінним науковим і культурним центром. Тут вас зустрінуть шедеври пейзажних композицій світового рівня, чудові скульптурні і архітектурні твори, водоспади, ставки, фонтани, квітучі клумби, різноманіття дерев і рослин, затишні альтанки та місця для відпочинку. На території дендропарку можна покататися на гондолі, поромі, катамаранах або човні. Це казкове і романтичне місце, безсумнівно, стане найяскравішим враженням від подорожі по Умані.

  • Василіанський монастир
    Close
    Василіанський монастир

    Ще одна дивовижна пам’ятка Умані, яка варта уваги – одне з найстаріших споруд в місті, Василіанський монастир. Будівля була зведена в 1874 році графом Потоцьким. Монастир вражає своїм величним архітектурним ансамблем. В даний час в ньому розміщується педагогічне училище.

  • Училище садівництва
    Close
    Училище садівництва

    Ще однією окрасою Умані є будівля училища садівництва, що представляє собою мальовничий зразок в архітектурному стилі класицизм. Воно було побудовано в середині 19 століття спеціально для управління діяльністю парку “Софіївка”. З того часу облаштуванням парку займаються студенти училища. В даний час в будівлі розміщений Національний університет садівництва, який готує фахівців за 9 напрямами.

Тури до: Умань

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Умань

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Умань

Черговий робот не виявив статті про це місце!