Перейти до вмісту

Воловець

Воловець - високогірний селище Закарпатської області (500 м.) Біля підніжжя вершин Темнатик та Плай, розташований на головній залізничній магістралі Чоп - Львів, у вузькій долині річки Вічі - притоку Латориці, гірськолижний курорт.

Воловець вперше згадується в 1433 році як слов’янське поселення у володінні барона Перені. Назва походить від р. Воловчик, в якій в давнину пастухи напували волів. Село часто ставало ареною феодальних воєн. У XVII-XVIII ст. належало роду Ракоці, представники якого очолювали визвольну війну угорського народу. В даний час розвивається туристична інфраструктура, є один бугельний підйомник (300 м).

Пам’ятки і Розваги. Для лижників у Воловці є один бугельний підйомник з довжиною траси близько 300 м. Але їм, в основному, користуються новачки, а більшість гірськолижників їздять кататися в сусіднє село Подобовець, що на відстані приблизно 11 км від Воловця. Тут працюють два бугельних підйомники, довжиною до 500 м. Крім них є ще буксировочний ВЛ-1000, довжиною 1300 м. Перепад висот 230 м. В основному траси тут довгі і круті, але є і пологі схили, придатні для початківців.

Влітку можна здійснити походи в гори, збирати гриби, ягоди, цілющі трави, купатися в гірській річці та відпочивати від міської суєти. Чисте гірське повітря та чудові краєвиди зроблять відпочинок в Карпатах не тільки корисним, але і приємним.

Тури до: Воловець

Черговий робот не виявив турів у це місто!

Готелі та котеджі у : Воловець

Черговий робот не виявив готелів / котеджів в цьому місці!

Статті : Воловець

Черговий робот не виявив статті про це місце!