Перейти до вмісту

Жденієво

Жденієво - селище міського типу в Воловецькому районі Закарпатської області України.

Загальна інформація

Селище Жденієво знаходиться в західній частині українських Карпат на висоті 542 метра над рівнем моря, біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою г.Пікуй (1405 метрів над рівнем моря).

Село на березі гірської річки Жденієвка в західній частині українських Карпат (542 м над рівнем моря) поруч з трасою Київ-Чоп. Засноване в XVII в. бігли з Галичини селянами. Відомо як невеликий гірськолижний курорт біля підніжжя головного Бескидського хребта з його найвищою точкою – горою Пікуй (1408 м над рівнем моря). Є підйомник і гірськолижна траса довжиною 800 м. Поруч на горі Високий Камінь створений Фауна-флористичний заповідник, на території якого росте реліктовий дубняків і рідкісні сосни, вік яких понад 130 років.

Відпочинок в Жденієво прекрасний у всі пори року. Взимку цікавої атракцією стане катання на лижах. Тут функціонує гірськолижний підйомник марки ВЛ-1000 – гірськолижна траса довжиною 800 метрів з перепадом 200 метрів. Є пункт прокату гірськолижного спорядження.

Влітку в програму обслуговування баз відпочинку входять прогулянкові маршрути, які об’єднують екскурсійне зміст з активним рухом заповідними околицями Жденієво.

Природа в Жденієво

Через селище протікає гірська річка Жденієвка, де відпочиваючі мають можливість купатися і загоряти.

Щоб відчути всю красу життя, приїдьте в Жденієво навесні, коли все розквітає і ховається зеленню.

Осінь в Жденієво – прекрасна пора для збирання лісових ягід і грибів.

Туристичні об'єкти: Жденієво
 • Гора Високий Камінь
  пам'ятник природи
  Close
  Гора Високий Камінь
  пам'ятник природи

  Гора Високий Камінь височить над селами Жденієво і Підполоззя біля злиття гірських річок Жденіївка і Латориці. Висота гори – 836 м над рівнем моря. Під час прогулянки можна побачити природу Закарпаття у всій її різноманітності. Можна помилуватися чудовими видами гір, вдихнути незабутній аромат смерек, почути шум листя букових дерев. Протяжність маршруту на гору Високий Камінь – 2 км по крутому схилу.

Тури до: Жденієво

Черговий робот не виявив турів у це місто!