Перейти до вмісту

Одноденний екскурсійно-дегустаційний тур до Чернігова

Маршрут туру: Київ - Чернігів - Київ
5.00 / 5
Програма туру
 • 1 День.

  09:00 – збір групи на метро “Лісова”

  Перша зупинка на екскурсійний маршрут – приватна сироварня в Чернігівській області (Козелецький район).

  Виїзд до приватної еко-фермі на якій діє сироварня. Тут Ви зможете поспостерігати як відбуваються процеси сироваріння та виробництва молочної продукції. Дегустація включає м’який сир Чемер трьох видів, італійську рикотту, твердий сир, бринзу гуцульську, масло, йогурти двох видів, сметану, ряжанка, молоко, кефір. По завершенні дегустації Ви зможете придбати все що Вам сподобалося.

  Переїзд в Чернігів. Обід (факультативно)

  Вас чекає екскурсія по улюблених туристичних об’єктах жителів і гостей міста – Чернігівському Валу. Сьогодні Вал – це історичний, культурний і духовний центр міста, його найдавніша частина – давньоруський Дитинець. Саме тут на верхньому плато правого корінного берега річки Десна, там, де вона зустрічається з одним зі своїх приток – Стрижнем, в останній чверті VII ст. виникло укріплене городище, що дало початок майбутній столиці величезного Чернігово-Сіверського князівства. Фортеця, багаторазово руйнована та відновлювальна, за непотрібністю була ліквідована лише в самому кінці XVIII століття. За неприступними укріпленнями будувалися хороми князів, дружинників і купців, пізніше козацької старшини, будинки простих городян і, звичайно ж, храми. І сьогодні підносяться на Валу величний Спаський собор – найдавніший зі збережених на Русі – творіння першої літописної чернігівського князя Мстислава, і Борисоглібський собор – творіння канонізованого Давида Святославича.

  З Валом пов’язано чимало славних імен того часу – войовничого Святослава Ярославича, Володимира Мономаха, Олега, прозваного в місті Гореславічем, Ігоря Святославовича – героя «Слова о полку Ігоревім» і багатьох інших.

  Ви прогуляєтеся у «Будинку Мазепи». Згідно з легендою, саме тут гетьман ховав свою коханку – хресну дочку Мотрю Кочубей, прокляту матір’ю за гріховний зв’язок з вбивцею свого батька. А на залишках валів стародавнього Дитинця, де колись було давнеязическое святилище, побудоване одне з найстаріших в Україні середніх навчальних закладів – Чернігівський колегіум.

  Побачите 12 чавунних «Царських гармат».

  На завершення дня Вас чекає дегустація в приватній броварні Bierwelle -локальні крафтового пивоварні, яка створює 100% натуральне пиво зварене за традиційно-класичною технологією з води, солоду, хмелю і пивних дріжджів, керуючись законом про чистоту пивоваріння та наполегливій роботі пивоварів. Після дегустації Ви зможете придбати напої зі знижкою 10%.

  Прибуття до Києва близько 21:00 (в залежності від стану трафіку на дорогах).

Ціна туру

Вартість туру за 1 чол .: 790 грн.

До вартості туру включено:

 • трансфер по маршруту;
 • Вхідні квитки;
 • супровід професійного гіда;
 • страхування.

До вартості туру НЕ включено:

 • обід (комплексний – 100 грн),
 • особисті витрати.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур