Перейти до вмісту

Магія Закарпаття – пік цвітіння Долини нарцисів!

Маршрут туру: Київ-Ужгород-Невицьке-Чинадієво-Хуст-Іза-Мукачево-Київ
4.00 / 5
5 днів (4 ночі)

ДОДАТКОВИЙ екскурсійний тур з відвідуванням Долини нарцисів в самий пік цвітіння + Ужгород + Мукачево

5 днів / 4 ночі

Дата туру: 20.05.21-24.05.2021

У програмі туру:

 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Ужгород – обласний і туристичний центр Закарпаття;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: Ужгородський, Невицький замок, замок «Паланок», замок графа Шенборна та  замок Сент-Міклош.
 • Карпатський біосферний заповідник – Долина нарцисів.

ДОДАТКОВИЙ екскурсійний тур з відвідуванням Долини нарцисів в самий пік цвітіння + Ужгород + Мукачево

5 днів / 4 ночі

Дата туру: 20.05.21-24.05.2021

У програмі туру:

 • Мукачево – центр переплетення західноєвропейської культури і колориту Закарпаття;
 • Ужгород – обласний і туристичний центр Закарпаття;
 • Старовинні і видатні замки Закарпаття: Ужгородський, Невицький замок, замок «Паланок», замок графа Шенборна та  замок Сент-Міклош.
 • Карпатський біосферний заповідник – Долина нарцисів.
Програма туру
 • 1 День. 20.05.2021

  Для туристів, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  19:00 збір групи в м Київ, ст.м. Житомирська пр.Перемоги, 134, автосалон Інфініті

  19:30 виїзд комфортабельним автобусом в м.Ужгород Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал; Точний час і місце збору групи уточнювати у керівника групи в день виїзду.

  Для туристів виїжджають на поїзді або власному автомобілі: виїзд з Києва або з Вашого міста в м.Ужгород Прибувати бажано після 7:00 і до 10:30

 • 2 День. 21.05.2021

  Прибуття в Ужгород.

  Екскурсійна програма по місту.

  Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також чудові середньовічні замки і собори, і багато інших визначних пам’яток.

  Під час екскурсії по місту Ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, найкрасивіший храм Ужгорода Хрестовоздвиженський кафедральний собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода. Прогулянка біля Закарпатської філармонії, яка знаходиться в приміщенні колишньої синагоги і розташована на березі головної річки міста – р. Уж.

  Кам’яний пішохідний міст є одним з найвідоміших і найдавніших мостів Ужгорода. Він пов’язує Театральну площу на правому березі з площа Петефі на лівому. А ще він пов’язує дві абсолютно несхожі один на одного половинки Ужгорода – Нове місто і Старе місто і є одним з найулюбленіших місць для жителів міста. 

  Екскурсійна програма в Ужгородський замок (вхідний квиток 50 грн.) – найдавніший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

  Обід самостійно.

  Приїзд в село Невицьке. Екскурсія до Невицького замку. Невицький замок розташований поблизу сіл Невицьке і Кам’яниця в 12-и км. від Ужгорода. Він був побудований в XIII столітті на вершині пагорба над долиною річки Уж звідки відкриваються чарівні карпатські панорами. Про Невицькому замку ходить багато легенд. Унікальність замку – автентична архітектура Невицького замку, не має аналогів в Європі.

  Переїзд в с. Чинадієво.

  Розміщення на базі відпочинку Водограй.

  Вечеря.

  Вільний час та відпочинок в оздоровчому комплексі «Водограй». Можливість відвідати соляну печеру, сауну, більярд, альтанки, шашлик та інші розваги на базі відпочинку.

 • 3 День. 22.05.2021

  Сніданок.

  Вільний день.

  Для бажаючих факультативна екскурсія в Карпатський біосферний заповідник – Долину нарцисів в самий пік її цвітіння. (Вартість екскурсії для дорослого 340 грн, для дітей 300 грн)

  Переїзд в м Хуст. Оглядова екскурсія по м. Хуст – там, де Ріка вливається в Тису, біля підніжжя Замкової гори, в чарівної долині нарцисів причаївся старовинне місто Хуст. Навесні він просто вражає своє красою: розливаються бурхливо повноводні річки, розквітає білими квітами заповідна Долина, а на вершині Замкової гори височіють загадкові руїни старого замку. За легендою, це резиденція самого графа Дракули! Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст.

  Вільний час для самостійного обіду.

  Переїзд в урочищі Кіреші. Відвідування унікальної пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів». «Долина нарцисів» – унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. Цей середньоєвропейський високогірний вид поширений в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висотах 1100-2060 м. У 1980 р нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги України.

  Зупинка в с. Іза – відомому ще з 19в. великому центрі лозоплетіння в Закарпатті, де вміють виготовляти з лози абсолютно все: від кошиків до меблів. Відвідаємо сувенірний ринок, де Ви зможете придбати різноманітні вироби з лози.

  Повернення на базу відпочинку «Водограй».

  Вечеря.

  Вільний час та відпочинок в оздоровчому комплексі «Водограй». Можливість відвідати соляну печеру, сауну, більярд, альтанки, шашлик та інші розваги на базі відпочинку.

 • 4 День. 23.05.2021

  Сніданок.

  Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму: «Мукачево і замки Закарпаття».

  В одному невеликому селі – Чинадієво, ви побачите відразу 2! замку! Замок «Сент-Міклош» – замок Любові, побудов бароном Переньї на рубежі 14-15 століть. Це – найромантичніший замок середньовіччя, зі своїми легендами і правдивими історіями, таємними ходами і чудесами. Є в Чинадієвському замку якась магічна сила. Багато самотні люди знаходять тут свою другу половинку. Так сталося і з художником Йосип Бартош (нинішнім власником замку, який особисто проведе екскурсію). До речі, кажуть, що в замку живе привид. Можливо, це дух тієї людини, скелет якого знайшли замурованими в стінах фортеці …

  У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна (Вхідний квиток 20 грн) побудований в першій половині XVIII. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу, який займає 19га. Ви відвідаєте «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.

  Виїзд в м Мукачево.

  Екскурсія по замку «Паланок» (вхідний квиток 50 грн) в Мукачево. Він входить в п’ятірку європейських фортець, які ніколи не були взяті штурмом. Починаючи з XI століття, замок змінив декілька власників, кожен з них добудовував його, як хотів. У підсумку вийшло еклектичне будівлю, побудоване в три яруси, яке з різних точок огляду виглядає абсолютно по-різному. Ви також побачите: таємничий колодязь, глибина якого 85! метрів; пам’ятник, виконуючий бажання; дізнаєтеся про одну з найбільш героїчних жінок – Ілоні Зріні, нагороджену султанської грамотою – атнаме (до речі, цю нагороду в мусульманському світі підносять тільки чоловікам!)

  Пішохідна екскурсія по Мукачево де ви побачите: готичну каплицю Св. Мартина – покровителя міста (14 ст.), Палац “Білий дім” – резиденцію трансільванських князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарню Грінштейна і багато іншого.

  Обід і вільний час в Мукачево.

  Для туристів, які подорожують автобусом: виїзд до Києва.

  Для туристів, які подорожують поїздом або авто: виїзд з Мукачева до Києва чи Ваше місто.

 • 5 День. 24.05.2021

  Рано вранці прибуття до Києва.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (автобус з Києва):

двох-трьох місне розміщення – 3300 грн.

Діти до 12-ти років при проживанні в номері з двома дорослими – 3000 грн.

Вартість туру за 1 особу в грн. (поїзд, автомобіль):

двох-трьох місне розміщення – 3000 грн.

Діти до 12-ти років при проживанні в номері з двома дорослими – 2700 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом Київ – Чинадієво – Київ;
 • Проживання на базі відпочинку “Водограй”;
 • 2 сніданки, 2 вечері;
 • оглядова екскурсія по м.Ужгород;
 • екскурсія по Ужгородському замку;
 • екскурсія в Невицький замок;
 • Трансфер та екскурсійна програма Мукачево + замки Закарпаття:
 • Екскурсія по замку Сент-Міклош;
 • Екскурсія до мисливського замку графа Шенборна;
 • Екскурсія по замку «Паланок» XIV-XVII ст.
 • Оглядова екскурсія по м. Мукачево;
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи.

До вартості туру НЕ включено:

 • залізничні квитки Київ | Ваше місто – Ужгород,  Мукачево – Київ | Ваше місто (для тих, хто подорожує потягом) або проїзд на власному автомобілі.
 • Особисті витрати;
 • Факультативні екскурсії,
 • вхідні квитки.
Долина нарцисів, Карпатьский біосферний заповідник, цвітіння нарцисів в Закарпатті
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур