Перейти до вмісту

Кам’янець-Подільський + Природні чудеса Поділля на День Незалежності

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Нирків - Кривче - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто.

День Незалежності в Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!


Виїзд: з 24.08.19 по 26.08.19;

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • Екскурсія в печеру «Кришталева»;
 • Джуринський водоспад;
 • Купання в чанах з джерельною водою.

День Незалежності в Кам’янці-Подільському + Хотин + Чернівці!


Виїзд: з 24.08.19 по 26.08.19;

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міст;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • Екскурсія в печеру «Кришталева»;
 • Джуринський водоспад;
 • Купання в чанах з джерельною водою.
Програма туру
 • 1 День. 24.08.2019

  Туристи подорожують автобусом:

  6:15 вранці збір групи і виїзд з м. Київ, м Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>).

  7:40 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал.

  13:00 – 14:00 приїзд в Кам’янець-Подільський. Обід самостійно.

  Для туристів, які подорожують потягом:

  Прибуття до Кам’янця-Подільського, Вільний час. 14:00 – 15:00 – Зустріч з групою в історичному центрі міста.

  Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи.

  Для всіх:

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському.

  Кам’янець-Подільський – одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста.

  Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші. Поселення в готельний комплекс «Ксенія», який розташований в 800 метрах від фортеці.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  О 18:30 Виїзд с. Врублівці.

  Розміщення в готельному комплексі «Ксенія». Готельний комплекс розташований в мальовничому місці на березі р. Тарнавки при впадінні її в Дністер. З терас готелю і ресторану відкривається вид на річку і заповідний Врублевський ліс на протилежному пагорбі.

  До ваших послуг: ресторан, бар, сауна, басейн, більярд, альтанки, магазин, пляж, прогулянки на катамаранах і пароплаві розташовані на території комплексу. Купання в чанах з джерельною водою, настояної на травах, під яким горить багаття. Дно встелене камінням. Занурення починається в воду з температурою тіла, потім вона підвищується до + 40-44 ° С. Після того, як людина добре розігріється, – стрибає в холодну воду: басейн, або можна викупатися відразу в річці.

 • 2 День. 25.08.2019

  Ранній сніданок в готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса Поділля» (дорослі 300 грн., Діти до 12 років 200 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)

  Приїзд в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. В галереях печери проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідження ходів становить близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і янтаря.В залі Скель, знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду.

  По дорозі зупинка на обід.

  Виїзд в с. Нирків, урочище Червоне. Надзвичайної краси каньйоноподібними долині річки Джурин, один з найкрасивіших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад заввишки в п’ятиповерховий будинок, червоні грунту і річкова вода після дощу – це все урочище Червоне. На крутих схилах величезного природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород. Багато століть тому все крутилося навколо Червоногородського замку. У дев’ятнадцятому столітті замок-палац набуває славу однієї з кращих резиденцій правителів Австро-Угорської імперіі. Головна сучасна прикраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водоспад України – Джуринский водоспад. Фонтан складається з двох ступенів і в висоту досягає більш 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того щоб захопити неприступну Червоногородський фортеця, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День. 26.08.19

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII.

  Приїзд в Хотин.

  Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII.

  Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба».

  Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Повернення в Кам’янець-Подільський.

  Обід (самостійно) і вільний час.

  Виїзд до Києва 15:00.

  Приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

 • Номер стандарт: 2950 грн. / Чол.

– Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2650 грн. / Чол.

Для туристів приєднують в г.Каменец- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця»;
 • Послуги супроводжуючого;
 • медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія «Природні чудеса Поділля» (дорослі 300 грн., Діти до 12 років 200 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)
 • Вхідні квитки в музеї та замки:
  – Хотинська фортеця – 50 грн.
  – Кам’янець – Подільська фортеця – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри),
День Незалежності в Кам'янець-Подільському, Хотин і Чернівці на свята
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур