Перейти до вмісту

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський. День Конституції.

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Кривче -Чернівці - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто.

День Конституції в Кам’янці-Подільському + краси Поділля!

Дата виїзду: з 28.06.2019 по 30.06.2019

Вартість туру: від 2950 грн.

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міс;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет ;
 • Печера Кришталева.

 

День Конституції в Кам’янці-Подільському + краси Поділля!

Дата виїзду: з 28.06.2019 по 30.06.2019

Вартість туру: від 2950 грн.

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, Замковий міс;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Хотинська фортеця ХІІІ – ХVIII ст .;
 • Столиця Буковини – Чернівці;
 • Чернівецький національний університет ;
 • Печера Кришталева.

 

Програма туру
 • 1 День. 28.06.2019

  Туристи, які подорожують автобусом:

  06-30 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08: 00-08: 30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  14:00 – 15:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. обід, самостійно.

  Туристи, які подорожують поїздом

  Прибуття до Кам’янця-Подольського. Зустріч з групою вул. Вірменський ринок 8 (від залізничного вокзалу маршрутка №7 «залізничний вокзал-старе місто».

  Обід самостійно.

  Для всіх:

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. Кам’янець-Подільський – одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руська брама, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Кам’янець-Подільська фортеця – один з найвидатніших пам’яток фортифікаційного мистецтва України – архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України, завжди вражало сучасників своєю міццю. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Поселення в готельний комплекс “Ксенія”, який розташований в 800 метрах від фортеці.

   

 • 2 День. 29.06.2019

  Сніданок. 

  Виїзд на факультативну екскурсію «Столиця Буковини: м.Чернівці + Хотин» (дорослі 350 грн., Діти до 12 років 250 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням).

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця». Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Тарас Бульба». Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Прибуття в Чернівці. Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше, ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрали в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська. Нею Ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів, побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і яка є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах, покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпосних зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церкву Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурову залу, відновлену після пожежі 1944 г. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які знаходяться на вежі школи псаломщиків і, можливо, задумаєтеся про прекрасне.

  Ви побачите: центральну площу з міською ратушею, дерев’яну церкву Св. Миколая, турецьку площу, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

  Вільний час.

  Повернення в Кам’янець-Подільський. Вільний час.

 • 3 День. 30.06.2019

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Вільний час в Кам’янець-Подільському.

  Для бажаючих виїзд на факультативну екскурсійну програму «Печера Кришталева» (дорослі 200 грн., діти до 12 років 150 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням).

  Виїзд в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнані для відвідування туристами. Всього довжина дослідженні ходів становить близько 22 км.,  а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

  На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристалами темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі Див. Натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і бурштину. У залі Скель знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил, і хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду.

  Повернення в Кам’янець-Подільський. Обід (самостійно).

  Виїзд до Києва 15:00

  приїзд до Києва пізно ввечері. (23: 30-00: 30)

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус):

Номер стандарт: 2950 грн.

 

– Діти до 12 років, при проживанні з двома дорослими в номері: 2650 грн.

Для туристів, які приєднують в м. Кам’янець-Подільський

 -100 грн від вартості туру.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готелі «Ксенія» 2 ночі;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія «Столиця Буковини: Чернівці + Хотин (350 грн.- дорослі, діти до 12 ти років-250 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)
 • Факультативна екскурсія «Печера Кришталева» (дорослі 200 грн., Діти до 12 років 150 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням).
 • Вхідні квитки в музеї та замки:
  – Кам’янець – Подільська фортеця
  – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Кам'янець-Подільський на День Конституції, печера Кришталева, святковий тур, Екскурсія в Хотин, Джуринський водоспад на День Конституції ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур