Перейти до вмісту

Травневі свята 2021 Кам’янець-Подільському+Заліщики+Хотин+Бакота

Маршрут туру: Київ - Житомир - Кам'янець-Подільський -Заліщики - Чернівці - Хотин - Київ

Травневі свята 2021 у Кам’янці-Подільському + Хотин + Заліщики + Бакота+краса Поділля!

Дата туру: з 01.05.21 по 03.05.21

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 3100 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • панорама міста Заліщики;
 • один з найбільших в Україні Джуринський водопад;
 • печера «Кришталева»;
 • Національний природний парк «Подільські Товтри»;
 • Бакотський скельний монастир ΧIV ст ..

Травневі свята 2021 у Кам’янці-Подільському + Хотин + Заліщики + Бакота+краса Поділля!

Дата туру: з 01.05.21 по 03.05.21

автобус (без нічних переїздів)

Вартість туру: від 3100 грн.

 

У програмі туру:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України;
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII;
 • панорама міста Заліщики;
 • один з найбільших в Україні Джуринський водопад;
 • печера «Кришталева»;
 • Національний природний парк «Подільські Товтри»;
 • Бакотський скельний монастир ΧIV ст ..
Програма туру
 • 1 День. СУБОТА 01.05.2021

  06:15 збір групи та виїзд з Києва від ст.м. Житомирська.

  08:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського.

  Поселення в готелі “Гала” та “7 Днів”.

  Вільний час на обід.

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському – одному з найдавніших міст України. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточене річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці. Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському. Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  Неприступність укріплень Кам’янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!». 

  Вільний час.

 • 2 День. НЕДІЛЯ 02.05.2021

  Ранній сніданок в готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса Поділля» (дорослі 350 грн., діти до 12 років 250 грн. З вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням).

  Виїзд в с. Нирків, урочище Червоне. Надзвичайної краси каньйоноподібна долина річки Джурин, один з найкрасивіших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад заввишки в п’ятиповерховий будинок, червоні грунти і річкова вода після дощу – це все урочище Червоне. На крутих схилах величезного природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород. Багато століть тому все крутилося навколо Червоногородського замку. У дев’ятнадцятому столітті замок-палац набуває славу однієї з кращих резиденцій правителів Австро-Угорської імперії.

  Головна сучасна прикраса урочища Червоного – найбільший рівнинний водопад України -Джуринський водопад. Фонтан складається з двох ступенів і в висоту досягає більш 16 метрів. Кажуть водопад рукотворний. За легендою турки, для того щоб захопити неприступну Червоногородську фортецю, змінили русло річки і на місці нового русла виник мальовничий водопад.

  Прибуття в Заліщики. Містечко Заліщики – унікальне поселення на півострові. Воно лежить в глибокому яру Дністра. Через цікавий вигин річки створюється враження, що місто розташоване на ідеально круглому острові. Але це не зовсім так. Насправді це просто іллюзія, яку створює вигин річки.

  Історія міста досить цікава. За свій невеликий вік воно встигло побувати столицею декількох держав. У Заліщиках є кілька цікавих місць, в які варто заглянути – старий палац і парк, костел Святого Станіслава, церква Пресвятої Трійці і краєзнавчий музей.

  Приїзд в с. Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева». Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області. В галереях печери проведено освітлення і вона обладнана для відвідування туристами. Всього довжина досліджених ходів становить близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичайну красу Кришталеву печеру називають підземною перлиною Поділля. На початку стіни і склепіння Кришталевої печери виблискують кристали темно-коричневого гіпсу, вимиті водами древнього Сарматського моря. Йдемо далі. І в коридорі натрапляємо на загадкові чудеса. Здається, що все навколо покрито інеєм, химерними пальмовими гілками, листям папороті і бурштину.

  У залі Скель знайти комфортну для ніг стежку стає важко – спостерігаємо скупчення кам’яних брил з хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі нас очікують нерукотворні скульптури сови, дельфіна, миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю. Грот Кам’яних Сліз, Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів, Дружби (є навіть Преси!), Зали Завалів, Втрачених сподівань – це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію і легенду.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 3 День. ПОНЕДІЛОК 03.05.2021

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Екскурсія по Національному природному парку «Подільські Товтри». Відвідування мальовничої Бакотської затоки та екскурсія в Бакотський скельний монастир ΧIV в. Руїни його з Михайлівською церквою збереглися на крутому і стрімкому схилі Білої гори, підніжжя якої омиває затока річки Дністер. Тут на високій Білій горі вже в ХІ столітті виник чоловічий монастир.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Вона побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Вільний час на обід.

  Виїзд до Києва.

  Приїзд до Києва пізно ввечері. 

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (автобус):

Готель стандарт стандарт + діти 3-12 ронів на додатковому місці дорослі на додатковому місці
7 Днів 3200
Гала 3100 3180 2100 3000


Для туристів, які приєднуються в м. Кам’янець- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «Ксенія»;
 • Харчування: 2 сніданки; 
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.
 • Послуги супроводжуючого;
 • медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія “Столиця Буковини: Чернівці (350 грн.- дорослі, діти до 12 ти років-220 грн.)
 • Вхідні квитки в музеї та замки:– Чернівецький університет від 35 грн.- Хотинська фортеця – 50 грн.- Кам’янець – Подільська фортеця – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
Тури на травневі в Кам'янець-Подільський, Травневі в Кам'янці подільському 2021, середньовічний Хотин, Кришталеві печери, Кам'янець-Подільський, травневий відпочинок в кам'янець-подільському, маївка в Кам'янці, куди поїхати на травневі, тури в Хотин на травневі 2021 рік.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур