Перейти до вмісту

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин + Чернівці

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Житомир - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Нирків - Кривче - Хотин - Житомир - Київ / Ваше місто

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин

автобус (без нічних переїздів) 

Вартість тура:  2950  грн.

В программе тура:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII; \
 • м.Чернівці
 • СПА-центр в готелi

Природні чудеса Поділля + Кам’янець-Подільський + Хотин

автобус (без нічних переїздів) 

Вартість тура:  2950  грн.

В программе тура:

 • Кам’янець-Подільський, одне з найдавніших міст України;
 • Стара фортеця Кам’янця-Подільського, одне з 7 чудес України
 • Сама неприступна в Україні: «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII; \
 • м.Чернівці
 • СПА-центр в готелi
Програма туру
 • 1 День.

  06-15 збір групи та виїзд з Києва від м. Житомирська.

  О 08:00 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  13:00 – 14:00 прибуття до Кам’янця-Подільського. (Обід, самостійно).

  Пішохідна оглядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському. – один з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам’янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста – в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам’янець-Подільського не має аналогів в Європі. В цілому в місті налічується 175 будівель – пам’яток архітектури. За цим показником Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні після Києва і Львова.

  Екскурсія розпочнеться з огляду Старого міста. Тут розташовані Руську браму, Замковий міст, Замкові казарми, міські оборонні вежі, ансамблі монастирських будівель орденів домініканців, францисканців, кафедрального костелу, міської ратуші.

  Оглядова екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці.

  Неприступна середньовічна фортеця, яка охороняла вхід в місто, вражає своєю масштабністю і силою. Кам’янець-Подільська фортеця є одним з найбільш знаменитих пам’ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень – Старого замку і Нового замку. Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам’янець-Подільської фортеці і відвідування музеїв на його території. А після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами – постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.

  Старий замок в Кам’янці-Подільському.

  Перша згадка про Кам’янець-Подільської фортеці зустрічається в 1374 році в грамоті Юрія Коріатовича. Уже тоді фортеця надійно захищала місто, розташувавшись в підставі вузького перешийка, що з’єднує фортецю з містом. Сьогодні фортеця в Кам’янці-Подільському – одна з найцікавіших пам’яток України.

  О 18:30 Виїзд в готель. Поселення в готелi “7 Днiв”

  До ваших послуг: ресторан, бар, СПА-центр караоке

 • 2 День.

  Ранній сніданок в готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Столиця Буковини –  м.Чернівці» (вартість з вхідними квитками та гідом 450 грн дорослі, 350 грн діти до 12-ти років).

  Прибуття в Чернівці. Екскурсійна програма по столиці Буковини.

  Під час екскурсії в Чернівцях Ви відкриєте для себе історію європейського міста, розташованого на перехресті доріг з Європи в Азію, негласної столиці Європи, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамниць було більше ніж трактирів . Ви дізнаєтеся передумови перетворення буковинського провінційного містечка в східний форпост Австрійської імперії, історію виникнення площ, вулиць, познайомитеся з архітектурними шедеврами, що увібрав в себе красу різних культурних стилів декількох епох.

  Головна вулиця міста Чернівців названа в честь О. Кобилянської, в минулому вулиця Панська. За якою ви пройдете до колишньої резиденції буковинських митрополитів, побудованої в XIX столітті, за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки і є архітектурною пам’яткою національного значення. У цій дивовижній за своєю красою споруді вбачаються райдужні візерунки гуцульської писанки, а дах покритий черепицею в поєднанні з вишуканою легкістю ажурних кованих решіток і строгості кріпаків зубчастих стін, нагадує українську вишиванку.

  В архітектурних формах Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічність і цілісність споруди. Під час екскурсії Ви відвідаєте палац і парк Митрополита, церква Трьох Святителів, семінарський корпус, Мармурова зала, відновлений після пожежі 1944 р. На стінах університету Ви побачите автентичні розписи художників Е. Бучевського і Е. Максимовича, почуєте бій курантів, які перебувають на вежі школи псаломщиків і можливо задумаєтеся про прекрасне.

  Ви побачите: центральна площа з міською ратушею, дерев’яна церква Св. Миколая, турецька площа, будинок органної музики та інші цікаві об’єкти.

  Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

 • 3 День.

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця» – ХІІІ – XVIII.

  Приїзд в Хотин. Екскурсія з відвідуванням комплексу споруд «Хотинська фортеця» – ХІІІ – ХVIII. Вона побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов’янських укріплень. Замок (цитадель) складається з чотирьох оборонних веж, палацу коменданта, офіцерських казарм, церкви з фрагментами розпису XVI ст. Довгий час Хотинська фортеця була форпостом Галицько-Волинського князівства, важливим оборонним пунктом Придністров’я. Її значні стіни служили декораціями в таких відомих фільмах, як “Захар Беркут”, “Балада про доблесного лицаря Айвенго”, “Д’Артаньян і три мушкетери”, “Стріли Робін Гуда”, “Тарас Бульба”. Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник “Хотинська фортеця”. Унікальність фортеці в тому, що це одна з найкраще збережених фортець Європи XІVв. Хотинська фортеця – одне з семи чудес України.

  Вільний час на обід.

  Виїзд до Києва.

  Приїзд до Києва пізно ввечері. 

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (автобус):

Номер Стандарт: 2950 грн./люд. 

Номер напівлюкс: 3700 грн./люд. 

—Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері 2800 грн. / люд.

Для туристів, які приєднують в м. Каменець- Подільський -100 грн від вартості туру.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі згідно програми;
 • Проживання в готельному комплексі «7 Днiв»;
 • Харчування: 2 сніданки;
 • Екскурсія по старому місту і фортеці у Кам’янці-Подільському;
 • Виїзд на екскурсійну програму «Хотинська фортеця»;
 • Послуги супроводжуючого;
 • медична страховка.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія «Столиця Буковини – м.Чернівці» (дорослі 450 грн., діти до 12 років 350 грн. з вхідними квитками і екскурсійним обслуговуванням)
 • Вхідні квитки в музеї та замки:
  – Хотинська фортеця – 50 грн.
  – Кам’янець – Подільська фортеця – 60 грн.
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри),
Тури в Кам'янець-Подільський, Кришталеві печери, Хотин, Кам'янець-Подільський, тури в Хотин, Бакота.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур