Перейти до вмісту

Вінниця у всій красі

Маршрут туру: Ваше місто / - Вінниця - Стрижавка - Браилів - / Ваше місто
Програма туру
 • 1 День.

  Виїзд вранці.

  Екскурсія по Вінниці. Дивує і заворожує своєю різноманітністю і величчю. Тут АРКА в ЦПКіВ ім. Горького і Пожежна каланча в сквері Козицького. А там будинки великих людей – А.А. Брусилова і Будинок-музей М.М. Коцюбинського. А може, здивує, що чудово збереглися комплекс релігійних і фортифікаційних споруд XVII – XVIII ст., або “Мури” в центрі міста (Спасо-Преображенський кафедральний собор, Єзуїтський монастир). Дерев’яна Миколаївська церква 1746 р

  Візитною карткою Вінниці, безумовно, вважається музей Н.В. Пирогова. Це музей-садиба геніальної людини світового масштабу, найвищим винаходом якого є винахід наркозу. До цього всі медичні втручання робили так би мовити “по живому”.

  Вільний час. Обід. Заселення в готель.

  У Вінниці відкрито найбільший світломузичний фонтан в Європі (вінницький фонтан “Рошен”), висотою в 60 і шириною в 140 метрів! Побачити його красу, або, вірніше, красу його творінь, найкраще ввечері в певний час. Вечірнє кольоромузичне шоу з використанням лазерного 3D проектора – неймовірної краси. Потужність звукової системи 3800 Вт.

  У різні дні тижня вечірні програми називаються: «Ельфи», «Enya», «The Gate», «Історія музики», «Робошен».

  Денні програми побудовані на таких відомих музичних творах: Моцарт “Симфонія №40», Глінка «Руслан і Людмила», Чайковський «Лускунчик», Вівальді «Пори року: Літо», Хольст «Планети».

  Фонтан створений на кошти Фонду Петра Порошенка (який володіє «солодкої» корпорацією ROSHEN), звідси й ім’я фонтану, а також набережної біля нього. Розробили, побудували і обслуговують фонтан фахівці німецької компанії EmotionMediaFactory.

  Повернення в готель. Ночівля.

 • 2 День.

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Далі прямуємо до Стрижавки, більше відому в науковому світі як – «Werwolf» – ставка Адольфа Гітлера. Це таємниче місце до сих пір не розкрило всіх своїх секретів. Незважаючи ні на які документи, вигадки і припущення, ніхто поки не може точно сказати, що ж являла собою ставка Гітлера під Вінницею. Спробуємо розібратися в цій загадці …

  По дорозі заїзд в Браїлів, де знаходиться палац фон Мекка.

  В одному з мальовничих місць міста стоїть палац, який сьогодні тісно пов’язаний з відомим російським композитором П.І. Чайковським і загадковим родом барона Мекк. Сьогодні в Палаці фон Мекк, який був відреставрований і прекрасно зберігся до наших днів, відкритий музей присвячений композитору. Будь-який бажаючий може доторкнутися до цієї частини його життя.

  Прибуття до Києва приблизно о 23:00.

Корпоративний автобусний тур по Україні
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар