Перейти до вмісту

Запоріжжя + о. Хортиця

Маршрут туру: Київ - Запоріжжя - о. Хортиця - Київ

Спадок предків. Хортиця

У програмі туру:

 • «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України».
 • Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII;
 • Відреставрована козацька чайка;
 • Запоріжжя – перлина степової України;
 • ДНІПРОГЕС – унікальне гідротехнічна споруда;
 • Теплохідна екскурсія по річці Дніпро з шлюзування;
 • Етно-хутір “Козацька Січ”, кінне подання;
 • Найдовша в Європі набережна …

Спадок предків. Хортиця

У програмі туру:

 • «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України».
 • Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII;
 • Відреставрована козацька чайка;
 • Запоріжжя – перлина степової України;
 • ДНІПРОГЕС – унікальне гідротехнічна споруда;
 • Теплохідна екскурсія по річці Дніпро з шлюзування;
 • Етно-хутір “Козацька Січ”, кінне подання;
 • Найдовша в Європі набережна …
Програма туру
 • 1 День.

  22:45 збір групи в м Київ, і виїзд на комфортабельному автобусі в Запоріжжі.

 • 2 День.

  Оглядова екскурсія по місту. Запоріжжя – перлина степової України. Під час екскурсії ви насолодитеся культурою та історією неповторного краю козацької слави.

  Вся магія цього чудового міста починається зі Старої частини Запоріжжя. Раніше тут знаходилася Олександрівська фортеця. До речі, звідси і з’явилося перша назва міста – Олександрівськ. Знайомство з архітектурою старої частини міста Запоріжжя, з визначними пам’ятками, які пов’язані з життям відомих людей (останній отаман Задунайської Січі – Йосип Гладкий, історик – етнограф – Яків Новицький, професіонал джазу – Олександр Цфасман).

  700 – річний дуб (факультативно). За легендами біля дуба збиралися Запорізькі Козаки для трапези, обговорення подальших дій і молилися перед майбутніми боями і походами. Саме під ним запорожці писали знаменитий лист турецькому султану.

  Екскурсіі по Запоріжжю ніколи не обминають проспект Леніна, адже він є одним з найдовших у всій Європі – 11 км (з греблею Дніпро ГЕСу – 13 км).

  Екскурсія по центральній частині нового Запоріжжя – “Соцмісто”, побудованого під час будівництва греблі Дніпрогес в 20-30х роках. У цьому районі Ви побачите досить багатий архітектурний ансамбль, побудований в стилі конструктивізм, який відрізняється простотою ліній і свободою думки архітектора. Заселення в готель. Обід самостійно. Вільний час.

  Відвідування музею ретро автомобілів “Фаетон”. На 300 кв. м представлені зразки автомототехники, а також артилерійського і стрілецької зброї. Експонуються – вантажівка ЗІС-5, легендарна «Катюша», ГАЗ-АА, Зим, ЗАЗ-965А, Willys, Dodge WC-51, GMC-353 і колекція автомоделей в масштабі 1:43.

  Вечірня екскурсія на ДНІПРОГЕС – унікальна гідротехнічна споруда, однією з основних його пам’яток є гребля і електростанція Дніпро ГЕС. Під час екскурсії ви побачите двох’ярусний міст Преображенського, унікальне архітектурне спорудження, яке по праву вважається найвищим на Дніпрі. (Висота над водою – одна з найбільших в Україні, особливо з другого з / д – поверху. Міст між Правим берегом і Кічкас довгий час вважався найдовшим одне-арочним мостом в Європі … а потім його знесли, залишилися тільки затоплені опори, які можна побачити, проїжджаючи через греблю Днепрогеса.

  Вечеря. Вільний час.

 • 3 День.

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд на ексклюзивну екскурсійну програму: «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України». Існують історичні місця, які тисячі років викликали у людини подив, страх, захоплення. Їх природна краса і неповторність примушували людей хвилюватися при зустрічі з ними.

  Хортиця – надзвичайно красивий, мальовничий острів. З обох сторін омивається широким і могутнім Дніпром, обгорнутий високими кам’яними скелями, піщаними берегами, вкритий зеленим лісом і прикрашений яскравими квітами. Хортиця – найбільший річковий острів у Європі. Північна частина висока скеляста, поступово знижується на південь і переходить у плавні. Хортиця поділяє ріку на два великих русла: Новий і Старий Дніпро. Тут, на острові, концентруються культові місця, святилища і капища давніх часів. Тут було Скіфське місто-фортеця, поселення Протолче стало містом в золотоординські часи. Відомо 6 груп курганів, більш 20 поселень і стоянок різних часів.

  Музей історії запорізького казачества. Діють експозиції, присвячені найдавніших часів, періоду Київської Русі, козацької епохи, новітньої історії запорізького краю, православ’я на запорізьких землях. Представлені з діорами: “Битва київського князя Святослава у дніпровських порогів”, “Військова рада на Січі», «Нічний штурм м Запоріжжя».

  Історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”. Ви потрапите в далекі козацькі часи XVI-XVIII ст., пройдете вздовж лінії укріплень часів російсько-турецької війни 1735-1739 рр., побуваєте на ділянці археологічних досліджень, де археологи знайшли культову споруду – святилище. На території історико-культурного комплексу “Запорізька Січ” ви побачите житла і господарські споруди козаків, дізнаєтеся про те, як вибиралася козацька старшина, де навчалися і у що вірили козаки.

  Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII ст. Січ – обнесена частоколом (засік) зміцнення – було військово-політичним центром запорізького козацтва, столицею козацьких земель. Комплекс побудований за зразком козацьких січей: козацькі курені, січова школа, будинок кошового отамана, будинок писаря або канцелярія, церква. У 2007 році тут знімався художній фільм «Тарас Бульба».

  “Козацька чайка”. Ви побачите відреставровану козацьку чайку 1736-1739 років, підняту кілька років тому з дна Дніпра. Чайка має довжину 17,5 метрів і була здатна вмістити близько 50 осіб. Ширина човна становить 3,6 метра, висота корми – 2,7 метра, а висота бортів в середній частині не перевищує 1,7 метра. Так само ви побачите недавно підняту з дна російську Бригантину. Унікальність полягає в тому, що подібних пам’яток на території Європи на сьогоднішній день не виявлено. Проект «Запорізька чайка» є єдиним реалізованим проектом з підйому, консервації та реставрації старовинних суден на території СНГ.

  Вечеря. Вільний час. Виїзд до Києва.

 • 4 День.

  Прибуття до Києва орієнтовно о 06:00

Корпоративний автобусний тур по Україні
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар