Перейти до вмісту

«Мальовнича Київщина: від історії до сучасності»NEW!!!

Маршрут туру: Київ – Мар'янівка - Мазепинці – Пархомівка - Ковалівка - Буки - Київ

Одноденний екскурсійний тур

Тривалість туру: 1 день

Транспорт: автобус

Дати виїзду:  

Одноденний екскурсійний тур

Тривалість туру: 1 день

Транспорт: автобус

Дати виїзду:  

Програма туру
 • 1 День. Выезд

  Місце та час збору групи: ст. метро «Теремки», 7.30.

  Виїзд з Києва  комфортабельним автобусом єврокласу.

  Відвідування с. Мар’янівки – малої батьківщини всесвітньо відомого співака (тенора) Івана Семеновича Козловського, репертуар якого налічує понад 50 оперних партій, майже 300 пісень і романсів. Він володів надзвичайно красивим голосом світлого сріблястого тембру, його мистецтву була притаманна емоційність, щирість, легкість і теплота звучання, майстерність сценічного перевтілення, філігранність виконання музичного- твору.

   

  З метою увічнення пам’яті І. С. Козловського в його рідному селі у 1995 р. було відкрито меморіальний музей-садибу. Його основою є обійстя роду Козловських, де пройшли перші вісім років життя великого Маестро. В ньому знаходяться батьківська хата з музейною експозицією та погруддя  І. С. Козловського, насаджено сад і розбито парк-усипальницю, що має форму хреста у терновому вінку. Саме тут влітку розквітають яскраві та ароматні мальви. Будучи відомим оперним виконавцем і приїжджаючи в рідну Мар’янівку, Іван Семенович говорив односельцям: «Я хочу виховати у дітей бажання дарувати один одному квітку». Подаючи приклад, він подарував своєму селу парк, спланований їм самим. Тут гості побачать яблуневий сад І.С. Козловського, висаджений власноруч, платани, липи, пірамідальні дуби, туї, айвові кущі.

  Переїзд до с. Ковалівка — прикладу сучасної української провінції. Потрапивши сюди складається враження, що Ви приїхали до Швейцарії — охайні будинки, бездоганні дороги, зелені газони, задоволені жителі. Всі ці блага з’явились за сприяння відомої родини Засухи. У Ковалівці є унікальна споруда — «Годинник вічності», виконаний з квітів, але діями якого керує комп’ютерна програма. Тут було збудовано Церкву Різдва Пресвятої Богородиці, біля якої розкинувся невеличкий ландшафтний парк та озеро, на якому живуть лебеді.

  Наступним об’єктом нашої подорожі є с. Мазепинці, де народився славний син України, її великий гетьман Іван Степанович Мазепа, ім’я якого золотими буквами викарбувано на скрижалях вітчизняної та світової історії. У 1994 р. у селі встановлено перший в історії України пам’ятник І. С. Мазепі, пізніше зведено Храм Святителя Миколая, створено Меморіальний комплекс козацької слави.

  Далі відвідаємо с. Пархомівка. Ознайомлення з однією з найдивовижніших сакральних споруд України – Святопокровською церквою, збудованою на початку ХХ ст. у стилі модерн. Храм унікальний за своєю незвичною архітектурою, розмірами (уміщує понад 2000 вірян),  оздобленням, у тому числі й мозаїчними панно, виконаними за ескізами Миколи Реріха.

  Переїзд до с.Буки (Сквирського району) – справжнього райського куточку України. Ви матимете можливість відвідати ландшафтний парк, що знаходиться на мальовничих берегах р. Роставиця, зі спеціально побудованою міні-ГЕС, яка забезпечує електрикою всю територію. На його теренах збудовано чудовий сучасний храмовий комплекс, приватні будівлі родини підприємців-благодійників Суслових. 

  Прогуляємось по Алеї Казок, яка приведе до казкових персонажів та дубу у “Лукоморья”, відвідаємо мінізоопарк та зайдемо до альтанки Святого Валентина, який тримає весільний камінь, що спеціально був привезений з Єрусалиму. Саме тут знайшов своє друге життя парковий фонтан, який раніше прикрашав Майдан Незалежності у Києві. Все це викликає у відвідувачів подив, інтерес і захоплення!

  Повернення до Києва.

   

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу: 480 грн

До вартості туру включено:

 • трансфер за маршрутом;
 • вхідні квитки;
 • супровід професійного гіда;
 • страхування.

До вартості туру НЕ включено:

 • обід (рекомендуємо взяти з собою);
 • сувеніри.
Одноденний тур, екскурсія по Київщині, с. Буки, тур в Мазепинці, Ковалівка вартість
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур