Перейти до вмісту

Спадок предків. Хортиця + Петриківка. Травневі свята! NEW

Маршрут туру: Київ - Бориспіль - Лубни - Полтава - Запоріжжя - о. Хортиця - Петриківка - Дніпро - Полтава - Київ.
5.00 / 5

Тур продано

Група набрана

5 днів (4 ночі)

Спадок предків. Хортиця + Петриківка.

Екскурсійний тур в Запоріжжя на Травневі свята 2018!

Дата виїзду: з 27.04.18 по 01.05.2018

Вартість: від 2590 грн.

 

У програмі туру:

 •  «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України».
 •  Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII;
 • Відреставрована козацька чайка;
 • Запоріжжя – перлина степової України;
 • Музей ретро автомобілів “Фаетон”;
 •  ДНІПРОГЕС – унікальна гідротехнічна споруда;
 • Теплоходная экскурсия по реке Днепр с шлюзованием;
 • Петриківський розпис – первісний український національний стиль живопису;
 • Майстер-клас з Петриківського розпису;
 • Етно-хутір “Козацька Січ”, кінне подання;
 •  Дніпро і найдовша в Європі набережна …

Спадок предків. Хортиця + Петриківка.

Екскурсійний тур в Запоріжжя на Травневі свята 2018!

Дата виїзду: з 27.04.18 по 01.05.2018

Вартість: від 2590 грн.

 

У програмі туру:

 •  «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України».
 •  Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII;
 • Відреставрована козацька чайка;
 • Запоріжжя – перлина степової України;
 • Музей ретро автомобілів “Фаетон”;
 •  ДНІПРОГЕС – унікальна гідротехнічна споруда;
 • Теплоходная экскурсия по реке Днепр с шлюзованием;
 • Петриківський розпис – первісний український національний стиль живопису;
 • Майстер-клас з Петриківського розпису;
 • Етно-хутір “Козацька Січ”, кінне подання;
 •  Дніпро і найдовша в Європі набережна …
Програма туру
 • 1 День. 27.04.2018

  22:30 збір групи в м Київ, метро Бориспільська та виїзд на комфортабельному автобусі в Запоріжжі..

  Приєднання туристів:

  ~ 23:00 Бориспіль, центральний автовокзал;

  ~ 1:00 Лубни, центральний автовокзал;

  ~ 4:15 Полтава, центральний автовокзал.

  Туристи, які подорожують на поїзді – виїзд з Вашого міста в м. Запоріжжя.

 • 2 День. 28.04.2018

  Приїзд в м. Запоріжжя. Сніданок самостійно.

  О 10:00 початок оглядової екскурсії по м Запоріжжя.

  Запоріжжя – перлина степової України. Під час екскурсії ви насолодитеся культурою та історією неповторного краю козацької слави.

  Вся магія цього чудесного міста починається зі Старої частини Запоріжжя. Раніше тут знаходилася Олександрівська фортеця. До речі, звідси і з’явилося перша назва міста – Олександрівськ. Знайомство з архітектурою старої частини міста Запоріжжя, з визначними пам’ятками, які пов’язані з життям відомих людей (останній отаман Задунайської Січі – Йосип Гладкий, історик – етнограф – Яків Новицький, професіонал джазу – Олександр Цфасман).

  Екскурсії по Запоріжжю ніколи не обминають Соборний проспект (до 2016р проспект Леніна), адже він є одним з найдовших у всій Європі – 11 км (з греблею ДніпроГЕСу – 13 км).

  Екскурсія по центральній частині нового Запоріжжя – “Соцмісто”, побудованого під час будівництва греблі Дніпрогес в 20-30х роках. У цьому районі Ви побачите досить багатий архітектурний ансамбль, побудований в стилі конструктивізм, який відрізняється простотою ліній і свободою думки архітектора.

  Огляд ДНІПРОГЕСУ – унікальної гідротехнічної споруди, однією з основних його пам’яток є гребля і електростанція ДніпроГЕС. Під час екскурсії ви побачите двох’ярусний міст Преображенського, унікальне архітектурне спорудження, який по праву вважається найвищим на Дніпрі. Висота над водою – одна з найбільших в Україні, особливо з другого з/д-поверху.

  Міст між Правим берегом і Кічкас довгий час вважався найдовшим одно-арочним мостом в Європі … а потім його знесли, залишилися тільки затоплені опори, які можна побачити, проїжджаючи через греблю Дніпрогесу.

  Розміщення в готелі Reikartz Запоріжжя.

  О 15:00 виїзд на факультативну екскурсію «Музей« Фаетон »+ кораблик по Дніпру» (вартість 250 грн. дорослі, діти до 12 років 200 грн. З вхідними квитками).

  Відвідування музею ретро автомобілів “Фаетон”. На 300 кв. м представлені зразки автомототехники, а також артилерійської і стрілецької зброї. Експонуються: вантажівка ЗІС-5, легендарна «Катюша», ГАЗ-АА, Зим, ЗАЗ-965А, Willys, Dodge WC-51, GMC-353 і колекція автомоделей в масштабі 1:43.

  Теплохідна екскурсія по річці Дніпро з шлюзування (Тривалість рейсу – 1ч. 30хв). Шлюзи – унікальна споруда дозволяє теплоходам долати перепад води в 36м. (Максимальний рівень разового шлюзування в Європі).

  Під час екскурсії ви можете побачити такі місця:

  • річковий вокзал «Запоріжжя» (парк Дубовий гай)
  •  Стару і центральну частину міста
  •  Скалу Думну
  •  Міст, спроектований Борисом Миколайовичем Преображенським
  • Підводного канал, за основу якого використовували Дурну скелю
  •  Знаменитий Запорізький однокамерний шлюз
  • Дніпрогес з боку верхнього б’єфу Дніпра
  •  Порт ім. Леніна

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 3 День. 29.04.2018

  Сніданок.

  Виїзд на ексклюзивну екскурсійну програму: «Острів Хортиця і Запорізька Січ – одне з 7 чудес України». (Факультативно, дорослий – уточнюється, діти до 12 років – уточнюється, з вхідними квитками і обідом в козацькому стилі).

  Існують історичні місця, які тисячі років викликали у людини подив, страх, захоплення. Їх природна краса і неповторність примушували людей хвилюватися при зустрічі з ними.

  Хортиця – надзвичайно красивий, мальовничий острів. З обох сторін омивається широким і могутнім Дніпром, огорнутим високими кам’яними скелями, піщаними берегами, вкритий зеленим лісом і прикрашений яскравими квітами. Хортиця – найбільший річковий острів у Європі. Північна частина висока скеляста, поступово знижується на південь і переходить у плавні. Хортиця поділяє ріку на два великих русла: Новий і Старий Дніпро. Тут, на острові, концентруються культові місця, святилища і капища давніх часів. Тут були Скіфське місто-фортеця; поселення Протолче стало містом в золотоординські часи. Відомо 6 груп курганів, більш 20 поселень і стоянок різних часів.

  Музей історії запорізького козацтва.

  Діють експозиції, присвячені найдавнішим часам, періоду Київської Русі, козацької епохи, новітньої історії запорізького краю, православ’я на запорізьких землях. Представлені 3 діорами: “Битва київського князя Святослава у дніпровських порогів”, “Військова рада на Січі», «Нічний штурм Запоріжжя».

  Історико-культурний комплекс “Запорізька Січ”.

  Ви потрапите в далекі козацькі часи XVI-XVIII ст., пройдете вздовж лінії укріплень часів російсько-турецької війни 1735-1739 рр., побуваєте на ділянці археологічних досліджень, де археологи знайшли культову споруду – святилище. На території історико-культурного комплексу “Запорізька Січ” ви побачите житла і господарські споруди козаків, дізнаєтеся про те, як вибиралася козацька старшина, де навчалися і у що вірили козаки.

  Реконструкція старовинної козацької фортеці XVI-XVIII ст. Січ – обнесеного частоколом (засікою) зміцнення – була військово-політичним центром запорізького козацтва, столицею козацьких земель. Комплекс побудований за зразком козацьких січей: козацькі курені, січова школа, будинок кошового отамана, будинок писаря або канцелярія, церква. У 2007 році тут знімався художній фільм «Тарас Бульба».

  “Козацька чайка”.

  Ви побачите відреставровану козацьку чайку 1736-1739 років, підняту кілька років тому з дна Дніпра. Чайка має довжину 17,5 метрів і була здатна вмістити близько 50 осіб. Ширина човна становить 3,6 метра, висота корми – 2,7 метра, а висота бортів в середній частині не перевищує 1,7 метра. Так само ви побачите недавно підняту з дна російську Бригантину. Унікальність полягає в тому, що подібних пам’яток на території Європи на сьогоднішній день не виявлено. Проект «Запорізька чайка» є єдиним реалізованим проектом з підйому, консервації та реставрації старовинних суден на території СНД.

  Обід в ресторані «Козацька застава». Традиційні українські частування, козацький куліш. Вільний час. Катання на конях. Також можна придбати українські сувеніри і вироби коваля, виготовлені прямо у Вас на очах.

  “Скіфський стан”. Огляд меморіально-туристичного комплексу “Скіфський стан”. Тут знаходиться найвища точка острова, звідки відкриваються чудові краєвиди Хортиці та прилеглої території. Ви побачите збережені і відновлені кургани. В структуру комплексу включений музей кам’яних творів під відкритим небом – лапідарій, в якому зібрана історія краю, втілена в кам’яних ідолів, козацьких хрестах і сільськогосподарських знаряддях праці наших предків.

  Профілакторій комбінату «Запоріжсталь», острів Байди, альтанка..

  Профілакторій розташований на високому, стрімкому західному схилі острова Хортиця. З видовий альтанки, яку запорожці називають «Ластівчине гніздо» відкривається панорама на скелі правого берега Дніпра і острів Байда, де в 16 столітті знаходилася фортеця, збудована Д. Вишневецьким. Її прийнято вважати першою Запорізькою Січчю. Острів Байда невеликий – всього 4 га, але його можна назвати Хортицею в мініатюрі або перлиною Старого Дніпра.

  Козацька стежка.

  Невелика пішохідна прогулянка по західному схилу острова Хортиця з оглядом земляних укріплень періоду першої російсько-турецької війни. Почуєте цікаві історії та легенди про великі морські походи козаків. Пройдете по старій козацькій дорозі, яка вела до верфі і козацької переправи. Саме тут були знайдені і підняті на поверхню «Чайка», «Бригантина», «Дубль-шлюпка», представлені в реставраційній майстерні. Тут надзвичайно гарні місця, які вибирають для своїх робіт професійні фотографи.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 4 День. 30.04.2018

  08:00 Сніданок. Звільнення номерів.

  Приїзд в с. Петриківка, Дніпропетровської області. Екскурсія по центру народної творчості «Петриківка» з майстер-класом (вхідний квиток 60 грн – дорослі, діти – 45 грн).

  Залишилося небагато місць, де збереглися національні традиції, і екскурсія до Петриківки – це відвідування одного з унікальних місць в Україні. Саме там зберігся первісний український національний стиль живопису.

  Петриківський розпис виник задовго до появи християнства і грав роль оберега. Люди вірили, що в красі є якесь диво, духовна сила, і тому вікна і двері будинків і навіть одяг обрамляли магічним орнаментом, який захищав господарів. Петриківський розпис є майже в кожній українській хаті – кухонні дощечки, вази, ложки, тарілки. Майстри петриківського розпису додають у фарбу трохи лаку. Для нанесення орнаменту використовуються фарби на яєчній основі, масляні фарби, гуаш. Для петриківського розпису характерний рослинний квітковий орнамент, що продовжує традиції українського бароко. Різноманітність колористичних і композиційних рішень, застосовуваних матеріалів і технік.

  Основними елементами Петриківського орнаменту є квіти, листя, ягоди.

  Петриківський розпис номінована на внесення до списку нематеріальної культурної спадщини людства “ЮНЕСКО».

  Відвідування етно-хутора “Козацька Січ” в Галушківка. (Вартість з обідом 120 грн -дорослі, 90 грн – діти. Тривалість – 3 години).

  Огляд і знайомство з побутом козаків, козацькі укріплення, показовий виступ козаків зі зброєю, театралізоване кінне подання, знайомство з майстерністю народних умільців з соломоплетіння, бісероплетіння, петриківським розписом.

  Обід (козацький куліш та узвар). Вільний час на етно-хуторі “Козацька Січ”: верхова їзда на коні, катання на бричці, стрільба з лука, майстер-класи: соломоплетіння, гончарство, писанкарство, бісероплетіння.

  16:00 виїзд в Дніпро. Коротка автобусна оглядова екскурсія по місту. Дніпро – третє за чисельністю населення місто в Україні. В ході екскурсії Ви ознайомитеся з історією та виникненням міста. Побуваєте на місці його вторинної закладки на колишнійї Соборній площі. Проїдете по центральній магістралі – проспекту Карла Маркса – пов’язаної з подіями життя міста всіх епох.

  Вільний час для прогулянки по найдовшій в Європі набережній, довжиною понад 23 км.

  У центральній частині набережної розташовані такі популярні місця, як фонтан «Лебідь» (б’є прямо з річки на висоту до 50 м), фонтан «Кульбаба», піраміда зі скляною кулею.

  Туристи, які подорожують потягом, виїзд до Києва або Ваше місто з м Дніпро.

  Туристи, які подорожують на автобусі о 22:00 виїзд до Києва.

 • 5 День. 01.05.2018

  Орієнтовно о 06:00 приїзд до Києва, метро Харківська.

Ціна туру

Вартість туру за особу в грн. (Автобус з Києва, Борисполя):

Номер Стандарт2690 грн.

Номер Суперіор2990 грн.
– Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2130 грн.
– одномісне розміщення – 3650 грн.


Вартість туру за особу в грн. (Поїзд, власний автомобіль):

Номер Стандарт2590 грн.

Номер Суперіор2890 грн.
– Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 2030 грн.
– одномісне розміщення – 3550 грн

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Запоріжжя – Дніпропетровськ – Київ;
 • Проживання в готелі «Reikartz Запоріжжя» 2 ночі;
 • 2 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по Запоріжжю;
 • Оглядова екскурсія по м Дніпро;
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи;
 • доступ до мережі Інтернет (Wi-Fi) в готелі;
 • Відвідування літнього майданчика і відкритого басейну;

До вартості туру НЕ включено:

 • Для тих, хто подорожує на поїзді: ж / д квитки Ваше місто – Запоріжжя; Дніпро -Ваш місто
 • трансфер з /д вокзал м Запоріжжя – готель Reikartz
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур