Перейти до вмісту

Легенди Гуцульщини на День Незалежності!

Маршрут туру: Київ - Житомир - Коломия - Шешори - Пістинь - Косів - Галич - Крилос - Івано - Франківськ - Чернівці - Кам'янець-Подільський - Житомир - Київ

Екскурсійний тур в Прикарпаття на День Незалежності України


Виїзд: з 21.08.20 по 25.08.20;

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей «Писанки»;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, срібні водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Чернівці – «Маленький Париж»; 

Екскурсійний тур в Прикарпаття на День Незалежності України


Виїзд: з 21.08.20 по 25.08.20;

У програмі туру:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей «Писанки»;
 • Столиці Галицько-Волинського князівства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ, з обідом в сімейному ресторані-музеї;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, срібні водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Чернівці – «Маленький Париж»; 
Програма туру
 • 1 День. П'ятниця 21.08.2020

  20:00 Збір групи в Києві біля станції метро Житомирська, біля автосалону Infiniti (Подивитись місце сбора >>>) і виїзд автобусом до м. Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.

 • 2 День. Субота 22.08.2020

  7:00 – 08:00 – приїзд в м.Коломия.

  Поселення в готелі “Монарх”. (5 км. Від міста Коломия).

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном, велика літня тераса, відкритий басейн (працює в літній період).

  Сніданок. Вільний час.

  Виїзд в м.Коломия.

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут – один з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття. Перша письмова згадка про нього датована 1240 роком. У 2009 році Коломия була названа журналом «Фокус» «Найбезпечнішим містом» України.

  Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музею писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; музею історії міста Коломиї; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р.; дерев’яна Благовещенська церква 1587 р. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Вільний час в Коломиї.

  Бажаючим пропонується виїзд на факультативну екскурсійну програму «Чудеса Гуцульських Карпат» (факультативно 200 грн., Діти до 12 років 170 грн.).

  Переїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах. Рекомендуеємо взяти з собою купальні приналежності: Срібні водопаді є улюбленим місцем відпочинку і купання для місцевих жителів.

  Переїзд в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. (Вхідні квитки оплачуються додатково). У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Повернення в готель. Для бажаючих: сауна на дровах з басейном, більярд.

 • 3 День. Неділя 23.08.2020

  Сніданок у готелі.

  (Факультативно: екскурсія з обідом і дегустацією наливок для дорослого – 550 грн., Екскурсія з обідом без дегустації наливок 480 грн., Екскурсія з обідом для дітей до 12 років 450 грн., ВАЖЛИВО – екскурсія замовляється заздалегідь і оплачується при бронюванні туру)

  Виїзд в Галич одне з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Івано-Франківськ – столицю Прикарпаття.

  Обід в сімейному ресторані-музеї з дегустацією фірмових наливок (дегустація – за умови оплати послуги).

  Як тільки ви переступаєте поріг ресторану, одразу потрапляєте нібито в іншу епоху. Це не просто заклад громадського харчування, це своєрідний музей галицького побуту і кулінарії минулого століття. В меню і вивісках ресторану збережений мовний колорит Галичини минулої епохи, а також меблі, столярні вироби, печі та інші предмети побуту. Єдина в усьому світі мідно-лита кавоварка, старовинний буфет і комод з дзеркалом, в який дивилися ще галицькі пани, колекція старовинних столів і стільців, вишиті на полотнах картини, фігурки, виготовлені з любов’ю однією з кращих в світі майстринь-примітивістів, австро угорські кахельні печі, стіл, виконуючий бажання … і все це можна помацати руками! Для дітей – цікава дитяча кімната. У це місце ви обов’язково захочете повернутися ще! Обід і дегустація супроводжується розповіддю про історію цього місця.

  Оглядова екскурсія по місту. Це одне з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Так само ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  Повернення в готель.

 • 4 День. Понеділок 24.08.2020

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Виїзд в екскурсійну програму Чернівці.

  Першим нас зустрічає “Столиця Буковини” – Чернівці.

  Оглядова екскурсія починається в найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі і переходить на колишню площу Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Потім Ви побуваєте на Центральній площі, де кожен день, рівно в 12, с балкона вежі Ратуші трубач грає мелодію «Марічки». Далі Ви прогуляєтеся по єдиній пішохідній вулиці – Ольги Кобилянської. Колись вона називалася Панською і двірники мили цю вулицю водою з милом по кілька разів на день. Потім, відвідавши головні храми Чернівців, Ви підете до Театрального майдану, який з 1905 р. прикрашає міський театр. Чотири головних площі міста (Центральна, Філармонії, Театральна, Соборна), Музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Кафедральний собор, Органний зал, Георгієва церква (дерев’яна церква XVII ст.), Фонтанна площа і багато інших архітектурних та історичних пам’яток будуть зустрічатися на вашому шляху.

  Продовження екскурсії по головному корпусу Чернівецького Національного університету – колишньої резиденції митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам’ятник ХIХст.).

  Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де проходили єпархіальні засідання. Своєю красою і величчю вражає Синодальна зала, один з найбільш красивих в Європі. Він був прикрашений мармуром (звідси і сьогоднішня його назва – Мармурова). Не менший інтерес викликає зал засідань Священного синоду (сьогоднішній Червоний зал). Його стіни оздоблені китайським червоним шовком. На одній зі стін висять величезні венеціанські дзеркала, створені за старовинною технологією з п’яти шарів срібла.

  Обід і вільний час Чернівцях.

  Переїзд до Кам’янця-Подільського.

  Вільний час для самостійної прогулянки і вечері в місті.

  Збір групи і нічний переїзд до Києва.

 • 5 День. Вівторок 25.08.2020

  Прибуття до Києва вранці (6:00 – 8:00 – час вказано орієнтовно).

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер «Стандарт»: 2900 грн.

Номер «Напівлюкс»: 3100 грн.

Номер «Люкс»: 3200 грн. 

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2750 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 750 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Київ;
 • Проживання в готелі 2 ночі;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Ранне заселення;
 • Оглядова екскурсія по м. Коломия;
 • Оглядова екскурсія по місту Чернівці;
 • Трансфер в Кам’янець-Подільський;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).
 • Доступ до WIFI на території готелю.

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії;
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
 • Додаткові послуги в готелі: басейн, сауна.
День Незалежності в Прикарпатті, Автобусний тур на День Незалежності, тур в Прикарпаття на День Незалежності, Шешори відпочинок, карпатські водоспади, Легенди гуцульського краю на День Незалежності, Відпочинок в Гуцульщині 2018, автобусний тур по Україні на свято Незалежності...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур