Перейти до вмісту

Пасха в Почаєві + Замки + Луцьк!

Маршрут туру: Киев / Ваш город - Житомир - Ровно - Почаев - Кременец - Збараж - Зарваница - Вышневец - Дубно - Луцк - Ровно - Житомир - Киев / Ваш город

Пасха в Почаєві + Замки + Луцьк

Виїзд: з 07.04.2018 по 09.04.2018

Вартість туру: вді 2100 грн.

В програмі туру:

 • Духовна святиня України: Почаївська Лавра;
 • Кременець, Зарваниця;
 • Дубенський замок, Луцький замок, Збаражський замок, Вишневецький замок;
 • Луцьк – одне з найдавніших міст України.

Пасха в Почаєві + Замки + Луцьк

Виїзд: з 07.04.2018 по 09.04.2018

Вартість туру: вді 2100 грн.

В програмі туру:

 • Духовна святиня України: Почаївська Лавра;
 • Кременець, Зарваниця;
 • Дубенський замок, Луцький замок, Збаражський замок, Вишневецький замок;
 • Луцьк – одне з найдавніших міст України.
Програма туру
 • 1 День. 07.04.2018

  7:00 Збір групи м. Київ, м. Житомирська  (Біля автосалону Інфініті) і виїзд автобусом в м Почаїв.

  О 08:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).

  У Рівному, приблизно о 11:30, зупинка і посадка туристів в Рівному (місце збору: окружна дорога, зупинка «Хутір»).

  Прибуття в Почаїв. Поселення в готель “Reikartz Почаїв”, який розташований поруч з центральним входом в головну православну святиню Західної України – Свято-Успенську Почаївську Лавру.

  Вільний час і відпочинок. Сніданок самостійно.

  Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру – одну з найбільш значних святинь православного світу. Огляд Успенського та Троїцького соборів, Печерної церкви, літнього храму, каплиці на честь 2000-річчя Різдва Христового, архієрейського будинку, дзвіниці, святих мощей Іова Почаївського, його келії, стопи пресвятої Богородиці, Святих воріт і інших святинь. Вільний час на території Святині.

  Повернення в готель. Вільний час і відпочинок.

 • 2 День. 08.04.2018

  Можливість відвідати ранню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

  Сніданок. Виїзд на екскурсійну програму “Збараж + Кременець + Вишнівець + Зарваниця” (дорослі 290 грн., Діти до 12 років 190 грн. З вхідними квитками).

  Приїзд в м Збараж. Екскурсія по Збаразькому замку. Ви побачите: Воскресенську церкву, Преображенську церкву, Бернардинський монастир, Успенську церкву і інше. Відвідування «Збаразького замку», побудованого Христофором Збаразьким в 1612 році за проектом італійського архітектора, на місці старовинних оборонних укріплень. На замок багато разів нападали, частково він був зруйнований за часів війни. Реставрація замку ведеться досі. Відвідування виставкових залів замку.

  Вільний час.

  Виїзд в м. Кременець. Автобусна оглядова екскурсія по місту, історико-архітектурних пам’яток стародавнього Кременця. З вікон автобуса огляд: м Бона, руїн замку (XIV-XVII ст.), Ансамбль монастиря з корпусами келій і Миколаївським собором (XVII-XVIII ст.), Житловий будинок «Близнюки» (XVII-XVIII ст.), Ансамбль ліцею (кол. вищої Волинської гімназії, 1731 – 43), ансамбль Богоявленського монастиря (1636-1760). Меморіальний будинок-музей (XVIII ст.) уродженця Кременця – великого польського поета Ю. Словацького та ін.

  Виїзд в смт. Вишневець. Екскурсія по Садибі (раніше замок) Вишнівець. Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу побудував у Вишнівці останній з роду Вишневецьких, великий польський магнат Михайло Сервацій. Над спорудою працювали українські, польські та французькі архітектори протягом 30 років. Палац заснований на фундаментах середньовічного Вишневецького замку, який неодноразово перебудовувався і розширювався з XVII в.

  Переїзд в Зарваницюсакральне місце, що за своїм релігійним та історичним значенням – поряд з Києво-Печерською, Почаївською та Святогірською лаврами – вважається провідним християнським центром України. За народними переказами, назву населеного пункту пов’язують власне з появою чудотворного образу. Ще в XIII в. в цей мальовничий подільський куточок над річкою Стрипою доля привела монаха, який тікав з спустошеного татарами Києва. Шлях був неблизьким і нелегким. Втративши останні сили, чернець заснув у лісі. Уві сні йому з’явилася прекрасна жінка, а коли ж прокинувся, то побачив джерело, а над ним – ікону Божої Матері з маленьким Ісусом на руках .. Місце, де монаха «зарвав», тобто опустив сон, назвали «Зарваницею».

  Повернення в готель. Вільний час.

  Можливість самостійно відвідати Свято-Успенську Почаївську Лавру.

 • 3 День. 09.04.2018

  Можливість відвідати ранню службу в Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

  Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсійну програму «По стопах Козацької слави + Луцьк».

  Виїзд в м Дубно. Відвідування Дубенського замку (вх. квиток – 10 грн), розташованого на мисі біля річки Іква в районному центрі Дубно Рівненської області. Зараз називається державним історико-культурним заповідником міста Дубно. Огляд дворових комплексу, який складається з трьох архітектурних споруд: Надбрамного корпусу XV ст., Палацу Острозьких XVI ст. і палацу Любомирських XVII ст. Дубенський замок пам’ятає: Іова Почаївського і Мелетія Смотрицького, Івана Мазепу, Пилипа Орлика і Івана Виговського … про нього писав геніальний Микола Гоголь в «Тарасі Бульбі».

  Виїзд в столицю Волині – м Луцьк. Вільний час в місті.

  Луцьк одне з найдавніших міст України. Екскурсія по місту, відвідування та знайомство з визначними пам’ятками міста Луцька: Костел Св. Петра і Павла, Єзуїтський колегіум, Кірха, Кафедральний собор Св. Трійці, будинок з химерами, центральний парк, університет, Драматичний театр ім. т. Шевченка, Волинський художній музей. Відвідування Луцького замку ( «Замку Любарта») – символу міста Луцька (вхідний квиток 30 грн дор., 15 грн – діти).

  Це одне з небагатьох стародавніх споруд готичного стилю, що збереглися в Україні. В середині замку розташовувався кафедральний собор Іоанна Богослова – храм класичного візантійського стилю, стародавня святиня, яка 600 років була духовною столицею східної Волині!

  Вільний час в м Луцьк. Виїзд в м Київ.

  Прибуття до Києва (Житомир або Ваше місто) пізно ввечері.

Ціна туру

Вартість туру “Великдень у Почаєві + Замки + Луцьк” за особу в грн .:

Номер «стандарт»: 2100 грн. 

Номер «Люкс»: 2485 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослим в номері: 1890 грн.

– Доплата за сінгл: 350 грн

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Почаїв – Київ;
 • Проживання в готелі «Reikartz» Почаїв;
 • Харчування 2 сніданки;
 • Екскурсія в Свято-Успенську Почаївську Лавру;
 • Оглядова екскурсія по м Луцьк;
 • Екскурсія по Луцькому замку;
 • Экскурсия по Дубенскому замку;
 • Страховка, услуги сопровождающего.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в музеї та замки.
Великдень в Почаєві, тури по замках на Великдень, Пасха 2018 у Почаєві, тури до Луцька на Великдень, екскурсійні тури по Україні на Великдень, Тури по Україні на Великдень 2018 ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур