Перейти до вмісту

“Острог + печера Вертеба + Бакота”

Маршрут туру: Київ-Острог-Межиріч-Вишнівець-Зарваниця-п.Вертеба-Борщів-Бакота-Київ

Корпоративний тур по Україні “Острог, печера Вертеба + Бакота”.

Дата виїзду: будь-яка дата

 

У програмі туру:

 • с. Межиріч “оборонний Троїцький монастир”;
 • м Острог;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких;
 • Зарваниця;
 • Печера Вертеба;
 • Борщів;
 • Бакота.

Корпоративний тур по Україні “Острог, печера Вертеба + Бакота”.

Дата виїзду: будь-яка дата

 

У програмі туру:

 • с. Межиріч “оборонний Троїцький монастир”;
 • м Острог;
 • Вишнівець – Палац Вишневецьких;
 • Зарваниця;
 • Печера Вертеба;
 • Борщів;
 • Бакота.
Програма туру
 • 1 День. Острог-Межиріч-Вишнівець

  Виїзд з Києва від метро КПІ. Село Межиріч розташоване на р. Вілія в 2 км на південний схід від Острога. Засноване у XIV ст. на місці давньоруського городища. Князь Ф. Острозький заклав тут оборонний Троїцький монастир, який після неодноразових перебудов є видатний архітектурний ансамбль, в якому органічно змішалися стилі бароко, ренесансу, готики і давньоруського зодчества. Навколо розташовані фрагменти оборонних валів стародавнього міста, руїни Заславських воріт і велика старовинна піч, у якій, за легендою, грілися охоронці Межиріцького монастиря. Місце просякнуте святинею і стародавня ікона ХVІ ст. «Богоматері» тому підтвердження.

  Острог. Протягом століть це місто славилося своєю унікальністю. Колиска української національної освіти і науки. Тут зародилася філософія культури, яка і до цього дня дивує обивателя. Саме в Острозі побачила світ «Азбука» і Острозька Біблія – ​​нині головна святиня України.

  Розум і духовність, серце і душа, до цього дня рука об руку проносяться легким подихом навколо стін легендарного місця. А перші кроки освіти тісно пов’язані з ім’ям Острозьких. Саме князь Василь-Костянтин з княгинею Гальшкою в 1576 р поклали початок існуванню Острозької академії – першого в Україні і в Східній Європі вищого навчального закладу. Среді її випускників – гетьман Петро Сагайдачний, брати Дем’ян та Северин Наливайки, єпископи і просвітителі Мелетій Смотрицький, Іов Борецький , Єлисей Плетінецкій.

  З 2000 р цей навчальний заклад має статус національного університету. Територія академії обладнана за європейськими зразками, що є законним приводом для гордості її керівництва, студентів та жителів Острога.

  Екскурсія по місту:

  • замок князів Острозьких з Богоявленської церквою (XVI ст., 1886-1891 рр.),
  • один з найцікавіших музеїв Волині – музей Острозьких (заснований в 1916 р),
  • Татарська і Луцька (XVI ст.) вежі (в останній – музей історії друкарства),
  • Нова вежа (XV ст.) – єдиний в Україні зразок однобаштового замку, який зберігся до наших днів,
  • Успенський костел (XV ст.) з каплицею ксьондза Коморницкого (1733-1780),
  • Оборонна синагога (XVII ст.),
  • Острозька Академія.

  Обід.

   

  Вишнівець – Палац Вишневецьких Розкішний палац в стилі класицизму з елементами французького ренесансу побудував у Вишнівці останній з роду Вишневецьких, великий польський магнат Михайло Сервацій. Над спорудою працювали українські, польські та французькі архітектори протягом 30 років. Палац заснований на фундаментах середньовічного Вишневецького замку, який неодноразово перебудовувався і розширювався з XVII ст. На першому поверсі розташовувався дзеркальний зал завдовжки 80 м – точна копія дзеркального залу Версаля, парадний хол був прикрашений білою керамічною плиткою з блакитним малюнком. Від палацу до річки спускалися з каскаду садів.

  У 1744 р маєток перейшов до Мнішек, родичам Вишневецьких. Вони перетворили палац Вишневецьких в першокласну магнатську резиденцію в стилі пізнього рококо з прекрасною картинною галереєю. Палац вважався самим розкішним на Волині. Відвідавши Вишнівець в 1848 р Оноре де Бальзак назвав його “малим Версалем”.

  Переїзд до Тернополя. Ночівля. (Готель 3 *)

 • 2 День. Зарваница-п. Вертеба-Борщев

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Зарваниця – сакральне місце, через свої релігійні та історичні значення – поряд з Києво-Печерською, Почаївською та Святогірською лаврами – вважається провідним християнським центром України. За народними переказами, назву населеного пункту пов’язують власне з появою чудотворного образу. Ще в XIII ст. в цей мальовничий Подільський куточок над річкою Стрипою доля привела монаха, який тікав з спустошеного татарами Києва. Шлях був неблизький і нелегким. Втративши останні сили, чернець заснув у лісі. Уві сні йому з’явилася прекрасна жінка, а коли прокинувся, то побачив джерело, а над ним – ікону Божої Матері з маленьким Ісусом на руках .. Місце, де монаха “зарвав”, тобто опустив сон, назвали “Зарваниці”.

  Печера Вертеба – Перші відомості про гіпсову печеру біля села Більче-Золоте описуються ще в 1822 р в німецькому виданні “Miscellen”. Саме тут тоді були виявлені перші сліди перебування людей і тварин. А першими дослідниками були відомі археологи А. Кіркор, Г. Оссовський. Останній виявив під час розкопок останки великого багаття, навколо якого знаходились знаряддя (кремінні сокири, долота, скребки, ножі), а також кістки оленів, ведмедів, диких кабанів. Знайдено багато керамічних фігурок жінок.

  Обід.

  Борщів – Відомий від 1456 р. Вважається, що назва пов’язана з популярною стравою української кухні, у вересні проводиться щорічний “Фестиваль борщу”. У місті варті уваги костел Божої Матері (XVIII ст.), дзвіниця якого перебудована з оборонної вежі замку XVII ст., а також “Російський дім”, де розташований краєзнавчий музей.

  Ночівля у Борщові. (Готель).

 • 3 День. Бакота-Київ

  Сніданок. Виселення з номерів.

  На берегах Дністра практично немає сіл, бо місце можна віднести до незайманої природи з її дикою красою і живописними пейзажами. Окремим пунктом варто відзначити унікальний Дністровський каньйон – рослини тут ставляться до ендеміків, і крім того, тут водяться різні дикі звірі та птахи. Уздовж Дністра також лісові масиви. Екскурсія по Національному природному парку «Подільські Товтри». Відвідування мальовничої Бакотської затоки та екскурсія у Бакотський скельний монастир ΧIV ст. Руїни його з Михайлівською церквою збереглися на крутому і стрімкому схилі Білої гори, підніжжя якої омиває затока річки Дністер. Тут на високій білій горі вже в ХІ столітті виник чоловічий монастир.

  Прибуття до Києва пізно ввечері.

Корпоративний автобусний тур по Україні, тур в Бакоту, Острог
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар