Перейти до вмісту

Тур у Львів, Золота підкова, Жовква, Почаївська Лавра

Маршрут туру: Київ / Ваше місто - Львів - Жовква - Крехів - Олесько - Підгірці - Золочів - Почаїв - Кременець - Житомир - Київ / Ваше місто

Корпоративний тур по Україні “Тур Львів, Золота підкова, Жовква, Почаївська Лавра”

Дата виїзду: будь-яка дата

 

Програма туру:

 • Екскурсія «Вуличками стародавнього Львова»;
 • Жовква – «ідеальне місто»;
 • Крехів та Крехівський монастир;
 • Замки «Золотої Підкови» – Олесько, Золочів, Підгірці;
 • Почаївська Лавра, Святе джерело і озеро Св. Анни;

Корпоративний тур по Україні “Тур Львів, Золота підкова, Жовква, Почаївська Лавра”

Дата виїзду: будь-яка дата

 

Програма туру:

 • Екскурсія «Вуличками стародавнього Львова»;
 • Жовква – «ідеальне місто»;
 • Крехів та Крехівський монастир;
 • Замки «Золотої Підкови» – Олесько, Золочів, Підгірці;
 • Почаївська Лавра, Святе джерело і озеро Св. Анни;
Програма туру
 • 1 День.

  7:00 збір групи навпроти Південного терміналу Київського з / д вокзалу і виїзд на комфортабельному автобусі до Львова.

  Прибуття до Львова. Поселення в готелі «RAMADA» (www.ramadalviv.com.ua/about/info/). Обід в готелі за бажанням (додатково).

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього Львова”. Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, собор св. Юра, де зберігся найстаріший в Україні Дзвін “Староюрський”, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

  Вільний час у Львові.

  Рекомендуємо:

  • відвідати оглядовий майданчик міської Ратуші;
  • проїхатися центральними вулицями Львова на кінному екіпажі;
  • продегустувати каву як мінімум в одній з колоритних кав’ярень міста або “кнайп” таких як: “Гасова лямпа”, “Криївка”, “Під синьою пляшкою”.

  Повернення в готель. Вільний час і відпочинок.

 • 2 День.

  Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму з відвідуванням Жовкви та Крехівського монастиря “.

  Жовква – містечко розташований в 30 км. від Львова. Багате своєю історією та спорудами. Оглядова екскурсія Королівським містом, історична пам’ятка архітектури світового і національного значення. У Жовкві працює Державний історико-архітектурний заповідник, до якого входять 55 пам’яток архітектури, визначні пам’ятки містобудування і садово-паркового мистецтва і 15 історичних.

  Єдиний в Україні зразок збереженого ренесансного “ідеального” міста-фортеці, справжня перлина національної архітектурної спадщини.

  Неповторний архітектурний ансамбль, що включає фрагменти фортифікацій, монументальний ренесансний костел Св. Лаврентія, ансамбль Василіанського монастиря з церквою Різдва Христового, а також унікальну синагогу XVII століття, найбільшу в Європі. На колишніх передмістях Жовкви можна побачити старі дерев’яні церкви – Св. Трійці та Різдва Пресвятої Богородиці початку 18 ст.

  Красивий архітектурний ансамбль історичної частини міста, збережені пам’ятки Жовкви 17-20 століть, вражають всіх, хто відвідує чи вивчає Жовкву. Так само вражає своєю красою Жовківський замок XVI – XVII ст., Королівський палац, міська ратуша, відновлена ​​ринкова площа з костелом Св. Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі (XVI – XVII ст.) …

  У 10 км від Жовкви знаходиться селище Крехів, в якому і знаходитися Крехівський монастир, де і буде наша друга зупинка. Серед вкритих буково-сосновими лісами пагорбів Розточчя, біля підніжжя гори Побійної розташований архітектурний ансамбль Крехівського монастиря. Він являє собою комплекс, до якого входять прекрасні зразки Галицької архітектурної школи 17 ст. – Церква св. Миколи і дзвіниця, а також корпуси келій, господарські будівлі та давні оборонні мури з вежами, які притулилися до лісистих пагорбів, багатих джерелами і печерами. Тут буде можливість оглянути монастирські оборонні стіни, вклонитися чудотворній іконі, а також попити води з цілющого джерела.

  Повернення до Львова. Вільний час у Львові.

 • 3 День.

  Сніданок в готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму: “Золота Підкова” – Замки Львівщини.

  Олеський замок: Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія – сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії.

  Підгорецький замок: Замок був споруджений у сімнадцятому столітті французьким інженером Бопланом. А триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Обід.

  Золочівський замок: Золочівський замок побудований в 1630-х рр. на приклад цитаделі з бастіонами, замок в XVII-XVIII ст. належав Собеським і Радзивиллам. Замок розміщений на пагорбі, оточений валами і облицьований тесаним каменем. На подвір’ї замку стоять пізньо-ренесансного Великий палац і Китайський палац.

  Повернення в готель. Вечеря, вільний час.

  Бажаючі, і ті хто був на екскурсіях по замкам “Золотої підкови”, можуть залишитися відпочивати в готелі або гуляти по Львову.

 • 4 День.

  Сніданок в готелі.

  Звільнення номерів в 09.00 і виїзд з речами на автобусну екскурсію до Почаївської Лаври.

  Огляд Успенського та Троїцького соборів, святих мощей Іова Почаївського, його келії, стопи пресвятої Богородиці та інших святинь.

  Переїзд до святого джерела і озера Св. Анни. За бажанням – обмивання в озері, яке за легендою зцілює від усіх хвороб і очищає від гріхів.

  По дорозі зупинка на обід. Приїзд до Києва ввечері!

Корпоративний автобусний тур по Україні, корпоративний тур "Тур Львів, Золота підкова, Жовква, Почаївська Лавра", Корпоратив у Львові, Екскурсія в Почаївську Лавру ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар