Перейти до вмісту

Травневі в Берегово. Замки, Долина нарцисів, Львів

Маршрут туру: Київ – Житомир - Берегово – Ужгород - Хуст - Мукачево – Львів - Київ

Оздоровчо-екскурсійний тур на травневі вихідні в термальні купальні Берегово, Закарпаття та Львів

Дата виїзда: з 08.05.2019 по 13.05.2019

В программе тура:

 • Український Будапешт – м.Берегово, термальний басейн Жайворонок в Берегово;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря» ;
 • Місто Мукачево і  оспівана легендами і бойовою славою середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Столиця Карпатської України – місто Хуст.
 • Заповідний масив Карпатського біосферного заповідника – «Долина нарцисів»
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 3 дні поспіль!!!

Оздоровчо-екскурсійний тур на травневі вихідні в термальні купальні Берегово, Закарпаття та Львів

Дата виїзда: з 08.05.2019 по 13.05.2019

В программе тура:

 • Український Будапешт – м.Берегово, термальний басейн Жайворонок в Берегово;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря» ;
 • Місто Мукачево і  оспівана легендами і бойовою славою середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Столиця Карпатської України – місто Хуст.
 • Заповідний масив Карпатського біосферного заповідника – «Долина нарцисів»
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;
 • Унікальна можливість відвідувати термальний басейн 3 дні поспіль!!!
Програма туру
 • 1 День. СЕРЕДА 08.05.19

  19:15 Збір групи –  м. Київ,  метро Житомирська біля автосалона Infiniti (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м.Берегово Закарпатської обл.

  О 21:00 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

 • 2 День. ЧЕТВЕР 09.05.19

  08:00 – 10:00 – приїзд в м. Берегово.

  Сніданок самостійно.

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини (вхідний квиток 20 грн – дорослий, 10 грн – діти). Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, а зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно).

  Відвідування відкритого термального басейну оздоровчого комплексу «Жайворонок”– це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але і естетичне задоволення. Бассейни тут оформлені в стилі римських лазень з штучними водоспадами, а також сауною, джакузі , соляною кімнатою і фінської лазнею. (вхідний квиток 200 грн/2 години – дорослі, 100 грн/2 години – діти).

  Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Саме за часів Австро-Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповнені цілющою водою. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань: серед них серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, стимулюється процес регенерації шкірних покривів, сприяє загоєнню ран і допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується опірність інфекційним захворюванням, загальний імунітет організму.

  Розміщення в готелі.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 120 грн.)

  Повернення в готель. Відпочинок.

 • 3 День. П'ЯТНИЦЯ 10.05.19

  Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальний басейн.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Долина нарцисів” + Хуст (Факультативно 350 грн. дорослі, діти до 12 лет 300 грн., з вхідними квитками і гідом). 

  Невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської облВідвідування пам’ятки живої природи – Карпатський біосферний заповідник “Долина нарцисів”. Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. 

  Переїзд в м. ХустОглядова екскурсія по місту, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

  Вільний час для самостійного обіду.

  Повернення в Берегово. Відпочинок.

 • 4 День. СУБОТА 11.05.19

  Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальний басейн.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Цікаве Закарпаття”. У програмі: Мукачево – Ужгород – Ужгородський замок – корчма-музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 350 грн. дорослі, 300 грн. діти до 12 років).

  Виїзд в Мукачево. Пішохідна екскурсія по місту. Ви побачите: Будинок Ракоці «Білий Дім», двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі був резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів; Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час; друкарню Грінштейна; Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму; Російський драматичний театр – перлину старої частини Мукачево; Площу Миру – головну міську площу, невелику, тиху і затишну. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою…

  Переїзд до УжгородуОглядова пешехідна екскурсія по м. Ужгород – самому західному і найменшому обласному центру України. Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори, та багато інших визначних пам’яток.

  Екскурсійна програма в Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

  Вільний час в Ужгороді. Обід (самостійно).

  Відвідування етноресторану- музею “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей під відкритим небом, де представлено багато всіляких цікавих експонатів. Це місце іскрометного гумору і неперевершеною сатири «по-закарпатськи»!

  Повернення в Берегово, відпочинок.

 • 5 День. НЕДІЛЯ 12.05.19

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд у м. Мукачево. Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величну середньовічну споруду – Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі. Екскурсія по замку і вільний час для фотосесії. (Вхідний квиток сплачується додатково).

  Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII  У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок оточує англійський парк, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу і знаходиться «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.

  Виїзд до ЛьвоваДля бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. 

  Вільний час у ЛьвовіПідкріпитися і зігрітися Вам допоможуть в неповторних закладах Львова: «Криївка», «ГасоваЛямпа», «Підсіньоюпляшкою», «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» у Львові з кожним роком збільшується , але якщо Ви не відвідали як мінімум одне з цих закладів – Ви не були у Львові … Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста на ваш вибір.

  О 22:30 виїзд до Києва.

 • 6 День. ПОНЕДІЛОК 13.05.2019

  Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість тура в Берегово за 1 люд. в грн:


Готель “ПРАКТИК”:

Стандарт покращений: 3650грн.

Діти до 12 років при проживанні з двумя дорослими в номері: 3230 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.


Готель “Жайворонок” (під запит):

Стандарт: 3850 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двумя дорослими в номері:  3430 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 900 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Оглядова екскурсія по м. Мукачево;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

 

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативна екскурсія;
 • Дегустація вина;
 • Вхід в термальний басейн Жайворонок;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Транспортне обслуговування до басейну (окрім проживаючих в готелі Жайворонок).

 

Тур в Берегово на 9 мая, майские праздники в Долине нарциссов, туры в Берегово на 9 мая, экскурсии по Закарпатью 9 мая, отдых в берегово 9 мая, майские на Закарпатье...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур