Перейти до вмісту

Вихідні в Берегово, Ужгород, замки Закарпаття

Маршрут туру: Київ | Ваш місто- Берегово - Ужгород - Ваше місто | Київ

Корпоративний тур по Україні “Вихідні в Берегово, Ужгород, Замки Закарпаття”

 

Програма туру:

 • Угорське місто Берегово, термальний басейн в м Берегово;
 • Винний підвал, дегустація Закарпатських вин;
 • м Ужгород, «Ужгородський» замок, руїни замку тамплієрів;

 

Дата виїзду: будь-яка дата

Корпоративний тур по Україні “Вихідні в Берегово, Ужгород, Замки Закарпаття”

 

Програма туру:

 • Угорське місто Берегово, термальний басейн в м Берегово;
 • Винний підвал, дегустація Закарпатських вин;
 • м Ужгород, «Ужгородський» замок, руїни замку тамплієрів;

 

Дата виїзду: будь-яка дата

Програма туру
 • 1 День.

  Виїзд комфортабельним автобусом єврокласу в м. Берегово Закарпатської обл.

 • 2 День.

  Приїзд в м Берегово на автобусі.

  Оглядова екскурсія по м Берегово, який розкинувся на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини. Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, зараз їх – більше 2 тисяч. Разширенню експозиції музею допомагають жителі міста і района, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Відвідування відкритого термального басейну (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б’є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.

  Вода має властивості кремнієво-азотно-вуглекисло-хлоридно-натрієвої з високою мінералізацією. Подібні дари природи знаходяться тільки в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Але там або дуже тепло, або дуже – холодно. І вони, як то кажуть, – на краю землі. А ми – в самому центрі Європи! Наш клімат благодатний будь-який час року!

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин. Відвідування винного підвалу спільно з екскурсійним супроводом. Дегустація марочних закарпатських вин. Можливість придбати продегустувати вина.

   Вільний час. Вечеря (самостійно в місті).

 • 3 День.

  Сніданок.

  Виселення з готелю.

  Виїзд на екскурсію «Ужгород + Замки Закарпаття». По дорозі в Ужгород, проїжджаючи село Середнє, огляд з боку руїн замку Тамплієрів, побудованого в чистому полі в XII столітті тамплієрами (духовно-лицарський орден, заснований в Святій землі в 1119)

  Приїзд в м Ужгород, екскурсія по Ужгородському замку – унікальний зразок укріплень бастіонного типу. «Ужгородський замок» – шедевр романського архітектурного стилю. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. Експонатів.

  Оглядова екскурсія по Ужгороду, де ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, Хрестовоздвиженський собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода.

  Вільний час в Ужгороді. Обід (самостійно).

  Виїзд до Києва на автобусі.

 • 4 День.

  Приїзд до Києва / Ваше місто приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Корпоративний автобусний тур по Україні, корпоративний тур "Вихідні в Берегово. Мукачево. Ужгород. Замки Закарпаття", Корпоратив в Мукачево, Корпоратив в Ужгороді ...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур

  Додати коментар