Перейти до вмісту

Травневі легенди Гуцульщини + Верховина + Івано-Франківськ!

Маршрут туру: Київ – Житомир - Коломия – Шешори - Пістинь - Галич - Крилос – Івано-Франківськ – Чернівці - Кам'яенець-Подільський - Житомир - Київ

Екскурсійний тур в Прикарпаття на Травневі свята.

Дата туру: з 30.04.2021 по 03.05.2021 

В програмі тура:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського кнізявства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Верховина – серце гуцульського краю.

Екскурсійний тур в Прикарпаття на Травневі свята.

Дата туру: з 30.04.2021 по 03.05.2021 

В програмі тура:

 • Неформальна столиця Покуття м.Коломия, Музей “Писанки”;
 • Столиці Галицько-Волинського кнізявства Галич, Крилос;
 • Столиця Прикарпаття – Івано-Франківськ;
 • Шешори – мальовниче гуцульське село, Сріблясті водоспади;
 • Пістинь – резиденція Святого Миколая;
 • Верховина – серце гуцульського краю.
Програма туру
 • 1 День. 30.04.2021 П'ятниця

  20:00 – збір групи в м. Києві біля метро Житомирська (автосалон Інфініті) (Подивитися місце збору групи >>>), і виїзд автобусом до м.Коломия Івано-Франківської області.

  О 22:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал, біля заправки БРСМ.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. 01.05.2021 Субота

  07:00 – 08:00 – приїзд в м. Коломия. Поселення в готелі “Монарх”. (5 км. від центру міста Коломия).

  Сніданок у готелі. 

  Пішохідна екскурсія: “Вуличками стародавнього міста Коломия” – центр Покуття, місто-страж гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об’єктів: музей «Писанка» – єдиний в світі музей писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу; музей Гуцульщини – колекцію музею складають більше 22 тисяч виробів з дерева, металу, шкіри, пряжі з вишивкою; Коломийський драматичний театр – один з найстаріших театрів Галичини; міська ратуша 1877 р .; дерев’яна Благовіщенська церква 1587 г. – найдавніша архітектурна споруда міста; і багато іншого…

  Вільний час в Коломиї.

  Бажаючим пропонується виїзд на екскурсійну програму «Чудеса Гуцульських Карпат». (Факультативно – 200 грн, діти до 12 років – 170 грн).

  Переїзд в Шешори — живописне гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водопадами, а один з них – Шешорський гук – вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

  Переїзд  в Пістинь, невелике туристичне селище в Івано-франківській області. Тут, на території національного природного парку «Гуцульщина», в затишному куточку Карпатських гір, знаходиться резиденція Святого Миколая. У нас буде можливість зустрітися з самим Святим Миколаєм, побувати в його робочому кабінеті, де він читає і зберігає листи від дітей, а також заглянути в його спальню, де знаходяться чарівні подушки – якщо до них доторкнутися, то різдвяні бажання будуть виконані! У резиденції також знаходиться музей новорічно-різдвяних іграшок різних часів.

  Повернення в готель.

  Додаткові послуги в готелі: ресторан, бар, кімната відпочинку з більярдом, сауна на дровах з невеликим критим басейном.

 • 3 День. 02.05.2021 Неділя

  Сніданок у готелі.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Верховина – серце Гуцульського краю” (факультативно дорослі 300 грн, діти до 12 років 200 грн).

  Приїзд в с.Яворів – центр ліжникарства в Карпатах. Яворів – відомий центр ліжникарства в Карпатах, село, яке славиться гуцульським ремеслами і майстрами. У селі Яворів майже в кожному будинку створюють прекрасні вироби – гуцульські ліжники. У вас буде можливість познайомитися з гуцульською майстринею та замовити покривало власного дизайну або придбати вже готові вироби.

  Переїзд в с. Криворівня. Відвідування музею “Дідова аптека”. За час екскурсії ми Вам гарантуємо позитивні емоції. А крім цього, розповімо багато цікавих фактів про те, як нашим предкам вдавалося зберігати здоров’я без офіційної медицини. «Дідова Аптека» охоче поділиться своїм досвідом, як збільшити ймовірність доброго здоров’я і довголіття, як використовувати дари природи не тільки в комерційних, а перш за все в лікувальних цілях а також запропонує Вам ексклюзивну дегустацію унікальних настоянок на травах, плодах, ягодах і чорногорських коренях, ароматних карпатських чаїв, а для дітей – ягідних сиропів.

  Переїзд в Верховину – саме серце гуцульського краю. Відвідування музею «Штопора». Дегустаційний зал – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина, де зібрано близько 400 штопорів різних типів. Ви дізнаєтеся про незвичайні види штопорів, і про секрети звичайних засобів відкриття штопором, хоча вони вам добре знайомі, проте ви навряд чи вміли ними користуватися! Родзинкою музею стане дегустація молодого вина і чачі, а на закуску будуть справжні сири і бринза з полонини. А хто вино не п’є, пригоститься ароматним чаєм на травах.

  Відвідування музею Гуцульської магії. Експозиція музею гуцульської магії майстерно відтворює незабутню атмосферу чарівництва і давніх народних звичаїв. Відвідавши музей, можна дізнатися про гуцульських чаклунів, мольфар і знахарів, що колись жили в цих місцях.

  Музейна експозиція містить широкий інвентар, який використовувався для лікування або змови, а також особисті речі мольфарів, які були відомі в цих місцях і далеко за їх межами. Відвідування такого музею дозволить дізнатися багато цікавого про стародавні звичаї, почути про вірування предків, відчути таємничу атмосферу надприродного і повірити в диво. Також музей пропонує майстер-класи, в тому числі з прядіння, виготовлення дерев’яних речей або дзеркальної каліграфії.

  Час на обід.

  Відвідування музею сироваріння “Хати-стаї”. У цьому музеї ви побачите спеціально обладнане місце, де «молоко роблять» – так по-тутешньому говорять про приготування сиру. У самому будинку є коридор і дві кімнати з автентичним одягом і речами побутового споживання. Відвідаєте кімнату з піччю, де зібрані вишиті сорочки та рушники, посуд (тарілки, глечики), килими тощо.

  Відвідування дерев’яної православної гуцульської православної церкви.

  Відвідування ринку (сувеніри, дримби, бринза і сири з полонини).

  Відвідування оглядового вежі в Верховині. Повернення в готель. Вільний час.

   

 • 4 День. 03.05.2021 Понеділок

  Сніданок у готелі.

  Звільнення номерів.

  Виїзд екскурсійну програму “Столиці Галицько-Волинського князівства”.

  Приїзд в Галич – одне з найстаріших міст України. Екскурсія до руїн Старостинського замку, який раніше служив важливим оборонним об’єктом міста.

  Переїзд в Крилос – село, яке знаходиться на місці давнього Галича, столиці Галицько-Волинського князівства. Тут знаходилася головна святиня – Успенський собор, княжі і боярські палати, в яких зараз перебуває «Музей історії давнього Галича», монастир і Князівське джерело.

  Виїзд в Івано-Франківськ – столицю Прикарпаття. Оглядова екскурсія по місту. Це один з небагатьох міст, де в мало зміненому вигляді збереглося минуле, в епіцентрі якого – 49,5 – метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, в більшості схожі на іграшкові замки. Також  ви побачите: Майдан Шептицького, пам’ятник Діві Марії, Палац Потоцьких, Площа ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали – пам’ятник 2000-літтю Різдва Христового, кафедральний собор, міську ратушу.

  Вільний час в Івано-Франківську.

  16:00 (орієнтовно) виїзд до Києва або Ваше місто.

  Прибуття до Києва пізно ввечері.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Готель “Монарх”

Номер «Стандарт»: 2750 грн. 

Номер «Напівлюкс»: 2950 грн.

Номер «Люкс»: 3100 грн. 

Вартість за дітей до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 2500 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 500 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Коломия – Івано-Франківськ – Київ;
 • Проживання 2 ночі в готелі;
 • Раннє заселення в готель;
 • Харчування: 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м. Коломия;
 • Оглядова екскурсія по м.Івано-Франківськ;
 • Супровід представником фірми;
 • Страховка (групова).

До вартості туру НЕ включено:

 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії і трансфери;
 • Обіди, вечері, особисті витрати;
Травневі свята на Прикарпатті, Автобусний тур на травневі свята в Коломию, Тури в Шешори, Карпатські водопади, Легенди Гуцульщини, Травневі свята на Гуцульщині 2021, автобусний тур по Україні на Травневі свята, Тури в Івано-Франківськ, Верховина
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Менеджери туру
Close

Забронювати тур