Перейти до вмісту

Травневі свята в Берегово. Замки, Долина нарцисів, Львів

Маршрут туру: Київ – Житомир - Берегово – Ужгород - Хуст - Мукачево – Львів - Київ

Оздоровчо-екскурсійний тур на травневі свята в термальні купальні Берегово, Закарпаття та Львів

Дата туру: з 30.04.2021 по 05.05.2021

В програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегове;
 • Безлімітне відвідування термальних басейнів “Жайворонок”;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Дегустація равликів;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря»;
 • Місто Мукачево і середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Столиця Карпатської України – місто Хуст;
 • Карпатський біосферний заповідник – «Долина нарцисів»;
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;

Оздоровчо-екскурсійний тур на травневі свята в термальні купальні Берегово, Закарпаття та Львів

Дата туру: з 30.04.2021 по 05.05.2021

В програмі туру:

 • Український Будапешт – м.Берегове;
 • Безлімітне відвідування термальних басейнів “Жайворонок”;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Дегустація равликів;
 • Ужгород та старовинний ужгородський замок, корчма-музей «Деца у Нотаря»;
 • Місто Мукачево і середньовічна фортеця – замок «Паланок»;
 • Архітектурна прикраса Закарпаття – замок графа Шенборна;
 • Столиця Карпатської України – місто Хуст;
 • Карпатський біосферний заповідник – «Долина нарцисів»;
 • Туристичний “must see” – дивовижний Львів;
Програма туру
 • 1 День. П'ЯТНИЦЯ 30.04.2021

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  22:00 збір групи в м. Київ, біля ст.м. Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м. Берегово Закарпатської області.

  23:50 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

  02:50 посадка туристів в м. Рівне (об’їзна, готель Айвенго або Хуторок).

  Для туристів, що виїжджають поїздом або власним автомобілем:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста. Приєднання можливо  у Львові (орієнтовно о 06:00 – 06:30 залізничний вокзал, привокзальна площа) та

  Мукачево (орієнтовно о 10:00 — 10:30 на залізничному вокзалі).

  Точний час і місце приєднання до групи слід уточнювати у керівника групи в день виїзду.

 • 2 День. СУБОТА 01.05.2021

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва, Житомира, Рівного:

  11:00 – 11:30 – приїзд в м. Берегово.

  Туристи, що виїжджають поїздом або власним автомобілем: приєднання до групи.

  Сніданок в готелі і отримання браслетів для безлімітного користування термальними басейнами «Жайворонок».

  Оглядова екскурсія по м. Берегово, яке розкинулося на берегах річки “Верке”, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.

  Відвідування музею Берегівщини. Роботу над створенням музею було розпочато при наявності 42 експонатів, а зараз їх більше 2 тисяч. Розширенню експозиції музею допомагають жителі міста і району, а також подвижницька діяльність директора музею Івана Шепи, який особисто проводить екскурсію.

  Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам’ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.

  Вільний час в місті. Обід в місцевих кафе (самостійно).

  Відвідування відкритого термального басейну оздоровчого комплексу «Жайворонок”– це одне з улюблених місць відвідування для туристів будь-якого віку, що поєднує в собі не тільки фізичну користь, але і естетичне задоволення. Бассейни тут оформлені в стилі римських лазень з штучними водоспадами, а також сауною, джакузі , соляною кімнатою і фінською лазнею. (входить до вартості туру).

  Традиція лікування термальними водами виникла в Австрії. Саме за часів Австро-Угорської імперії в місті Берегсас з’явилися басейни, наповнені цілющою водою. Термальні джерела здатні лікувати більше 80 видів захворювань: серед них серцево-судинні, захворювання опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту і нервової системи. Лікування термальними водами показано людям після травм кісток і м’язів різного ступеня тяжкості. Також в процесі купання відкриваються пори шкіри, стимулюється процес регенерації шкірних покривів, сприяє загоєнню ран і допомагає при багатьох дерматологічних захворюваннях, підвищується опірність інфекційним захворюванням, загальний імунітет організму.

  Розміщення в готелі.

  Виїзд на дегустацію Закарпатських вин (факультативно 150 грн.). У вас буде виняткова можливість навчитися як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл, нюанси поєднання різних сортів винограду та вина в купажах і технології «кюве», а головне – відчути справжній смак домашнього закарпатського вина.

  Повернення в готель. Відпочинок.

  Можливість відвідати термальні басейни.

 • 3 День. НЕДІЛЯ 02.05.2021

  Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальні басейни.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Долина нарцисів” + Хуст (Факультативно 380 грн. дорослі, діти до 12 років 300 грн., з вхідними квитками і гідом). 

  Невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Далі на вас чекає екскурсія на Ранчо “Хайленд” з дегустацією равликів. Тут можна зустріти корову “Хайленд”, шотландських поні, вівцю Рацьку, нутрій, павичів, а також страусів, які з радістю вам станцюють (Вартість дегустації ( 6 равликів і келих вина) – 120 грн з людини).

  Виїзд в урочище Кіреші, Хустський район Закарпатської облВідвідування пам’ятки живої природи – Карпатського біосферного заповідника “Долина нарцисів”Унікальний ботанічний об’єкт, в якому охороняється найбільша в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого. 

  Переїзд в м. ХустОглядова екскурсія по місту, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює той факт, що саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст. Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройдете шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі пропонуються інші пам’ятки міста.

  Вільний час для самостійного обіду.

  Повернення в Берегово. Відпочинок.

  Можливість відвідати термальні басейни.

 • 4 День. ПОНЕДІЛОК 03.05.2021

  Сніданок в готелі. Можливість відвідати термальні басейни.

  Бажаючим пропонується факультативна екскурсійна програма “Цікаве Закарпаття”. У програмі: Мукачево – Ужгород – Ужгородський замок – корчма-музей «Деца у Нотаря». (Факультативно з вхідними квитками і гідом 250 грн. дорослі, 150 грн. діти до 12 років).

  Виїзд в Мукачево. Пішохідна екскурсія по місту. Ви побачите: Будинок Ракоці «Білий Дім», двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі був резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів; Ратушу з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час; друкарню Грінштейна; Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму; Російський драматичний театр – перлину старої частини Мукачево; Площу Миру – головну міську площу, невелику, тиху і затишну. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель із старовинною бруківкою…

  Переїзд до УжгородуОглядова пішохідна екскурсія по м. Ужгород – самому західному і найменшому обласному центру України. Ужгород або «Унгвар» – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. У цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також прекрасні середньовічні замки і собори та багато інших визначних пам’яток.

  Екскурсійна програма в Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

  Вільний час в Ужгороді. Обід (самостійно).

  Відвідування етноресторану- музею “Деца у Нотаря”. На території для відвідувачів розташований справжній музей під відкритим небом, де представлено багато всіляких цікавих експонатів. Це місце іскрометного гумору і неперевершеної сатири «по-закарпатськи»!

  Повернення в Берегово, відпочинок.

  Можливість відвідати термальні басейни.

 • 5 День. ВІВТОРОК 04.05.2021

  Можливість відвідати термальні басейни.

  Сніданок. Звільнення номерів.

  Виїзд у м. Мукачево. Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величну середньовічну споруду – Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі. Екскурсія по замку і вільний час для фотосесії.

  Виїзд на екскурсію в мисливський замок графа Шенборна. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна, побудований в першій половині XVIII. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок оточує англійський парк, де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу і знаходиться «Джерело молодості і краси» з цілющою водою.

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд з Мукачево до Києва чи Ваше місто

  Для туристів, які подорожують на автобусі виїзд до Львова

  Для бажаючих пішохідна екскурсія «Вуличками стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Королівський палац з італійським двориком, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, де зберігся найстаріший в Україні дзвін «Староюрскій», театр Опери та Балету та інші цікаві місця. Ви побачите всі найвідоміші і найгарніші пам’ятки архітектури.

  Вільний час у Львові

  Рекомендуємо повечеряти в одному з концептуальних ресторанах міста:

  «Криївка» – найвідоміший ресторану Львова та всієї України, зі стилем інтер’єру часів ОУН і УПА, «Мазох – cafe» – вікно в неймовірний світ, який став справжнім втіленням творів «батька мозохізма» – письменника Леопольда фон Захер Мазоха. «Гасова Лямпа», пориньте в життя найвищого пабу Львова. Захоплюючі історії про нафтову лихоманку в Галичині і винахідників першої у світі гасової лампи. «Шоколадниця» – міні-завод шоколадних виробів. Супер гарячий шоколад.

  Для туристів, які подорожують на автобусі: О 23:00 виїзд до Києва (Рівне, Житомир).

  Для туристів, які подорожують на поїзді або автомобілі: виїзд зі Львова до Києва чи Ваше місто (Прохання залізничні квитки брати після 21:00).

 • 6 День. СЕРЕДА 05.05.2021

  Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 люд. в грн (автобус из Києва):

Готель “LARK”:

Стандарт: 3850 грн.

Стандарт покращенний: 4050 грн.

Напівлюкс: 4350 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 3200 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 1300 грн.


Вартість туру за 1 люд. в грн (потяг, автомобіль):

Стандарт: 3600 грн.

Стандарт покращений: 3800 грн.

Напвлюкс: 4100 грн.

Діти до 12 років при проживанні з двома дорослими в номері: 3000 грн.

Доплата за одномісне розміщення: 1300 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Берегово – Львів – Київ;
 • Проживання в готелі;
 • Харчування 4 сніданки;
 • Екскурсія на Ранчо “Хайленд”;
 • Екскурсія по замку графа Шенборна;
 • Оглядова екскурсія по м. Берегово;
 • Екскурсія по замку Паланок;
 • Оглядова екскурсія по м. Львів;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Дегустація вина;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
Травневі свята в Берегове, тур в Берегово на травневі свята, тур в долину нарцисів, Тур в Закарпаття на травневі свята
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур