Перейти до вмісту

День Незалежності на Говерлі

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Ясіня - г. Говерла - Рахів - Солотвино - Яремче - Ворохта - Буковель - Київ

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Незалежності України


Виїзд: з 20.08.21 по 25.08.21;

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, г. Петрос;
 • Купання в солоних озерах в Солотвино;
 • Екскурсія на Драгобрат до озера Герешаска;
 • Рафтинг по Чорному Черемошу;
 • Водоспади: Труф’янець і Пробій;
 • Географічний центр Європи;
 • Верховина – серце гуцульського краю;
 • Яремче, камінь і стежка Довбуша; Буковель, Ворохта.

Тур в Карпати подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат … похід на Говерлу не складний, зробити похід зможе практично будь-який учасник без попередніх тренувань.

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Незалежності України


Виїзд: з 20.08.21 по 25.08.21;

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, г. Петрос;
 • Купання в солоних озерах в Солотвино;
 • Екскурсія на Драгобрат до озера Герешаска;
 • Рафтинг по Чорному Черемошу;
 • Водоспади: Труф’янець і Пробій;
 • Географічний центр Європи;
 • Верховина – серце гуцульського краю;
 • Яремче, камінь і стежка Довбуша; Буковель, Ворохта.

Тур в Карпати подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат … похід на Говерлу не складний, зробити похід зможе практично будь-який учасник без попередніх тренувань.

Програма туру
 • 1 День. 20.08.2021

  19:30 м. Киев, від м. Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) в с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в Житомирі біля центрального автовокзалу.

 • 2 День. 21.08.2021

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області.

  Селище розташоване в долині між Свидовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшої водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину та Тисі, про унікальну обдарованість гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

  Рахів – невеличке мальовниче місто, яке причаїлося серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; Відвідайте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаємо в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  Приїзд в Солотвино. (вх. квиток від 100 грн. дор/ 70 грн. діти до 12 р.) Відвідування солоних озер в Солотвино – шматочок Мертвого моря, які дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а грязі за своїми лікувальними властивостями не поступаються грязі Мертвого моря. З роками в Солотвині утворилася група з шести великих озер. Найбільше і найкрасивіше з них – Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу грунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового солевидобутку. Тепер Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття. Вміст солі (35%) і висока температура води, яка коливається в межах 17 (взимку) – 27 (влітку) градусів приваблює сюди туристів цілий рік. Береги озер покриті лікувальною гряззю, що дозволяє лікувати шкірні захворювання. В озері неможливо потонути: концентрація солі в Кунігунде настільки велика (146-150 ‰), що вода просто виштовхує людини на поверхню. Концентрація солі близько 200 грам на літр. Поплавати в водах Солотвинських озер корисно: а ще підвищена концентрація іонів брому, а дно і береги озер вкриті шаром лікувальної чорної грязі. Грязелікування, поряд з лікуванням ропою (соляним розчином) і сонячними ваннами – традиційний вид солотвинською курортної терапії протягом останніх десятиліть.

  Повернення в с. Ясиня.

  Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, чани, більярд.

 • 3 День. 22.08.2021

  Сніданок. Вільний час.

  У цей день ми пропонуємо Вам підкорити найкрасивіші Карпатські вершини. Вам буде представлений вибір між походом на Говерлу, Петрос або Драгобрат.

  Інструктований похід на Говерлу (Підкорення гори Говерла + сухпайок – 550 грн дорослий, 450 грн дитина до 12 років.)Говерла – найвища гора та найвища точка на території України. Сходження займе близько 4 години. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м. над рівнем моря.

  Гора Говерла – вже давно стала одним з найважливіших символів держави. Тільки приклавши зусилля, ми сповна зрозуміємо її цінність, і з кожним кроком до вершини нам будуть відкриватися вся краса і велич Карпат, а любов до них буде міцніти.

  Інструктований похід на Петрос. (Підкорення гори Петрос + бограч – 650 грн чол.). Мінімальна група – 14 осіб.

  Комбінований маршрут. Спеціалізованими машинами доїжджаємо до високогірної полонини. Далі нас чекає пішохідне підкорення однієї з найвищих Українська вершин – гори Петрос, відомої також як “грозова гора” (2020 метрів над рівнем моря). Пішохідний маршрут розрахований на 2-3 години. Після спуску Ви зможете насолодитися справжнім бограчем, звареним на багатті (входить у вартість факультативу). А ще ви зможете познайомитися зі справжніми пастухами, побачити їх побут, познайомитися з технологією виробництва сиру (при наявності обов’язково купіть справжню бринзу у пастухів).

  Екскурсія на Драгобрат. (Поїздка на Драгобрат до озера Герешаска – 480 грн чол.). Мінімальна група – 14 осіб.

  Ви зможете побачити унікальне високогірне озеро Герешаска (цінителі холодної води можуть покупатися). Всі бажаючі зможуть підкорити гору біля озера. Після повернення до підніжжя гори Драгобрат туристи зможуть смачно пообідати.

  Навколо Драгобрата знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм і Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку українських Карпат – гору Говерла (2061 м). 

  На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).

  Повернення в готель. Вечеря, вільний час.

 • 4 День. 23.08.2021

  Сніданок. Вільний час.

  У цей день ми пропонуємо Вам на вибір екскурсійну програму «Верховина – серце гуцульського краю» або взяти участь в рафтингу Чорним Черемошем.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Верховина – серце гуцульського краю» (дорослі 350 грн. Діти до 12 років 250 грн). Ясіня – Верховина – Криворівня.

  Переїзд в Верховину – саме серце гуцульського краю. Відвідування музею «Штопора». Дегустаційний зал – це ідеальне місце для любителів домашнього молодого вина, де зібрано близько 400 штопоров різних типів. Ви дізнаєтеся про незвичайні видах штопором, і про секрети звичайних засобів відкриття штопором, хоча вони вам добре знайомі, проте ви навряд чи вміли ними користуватися! Родзинкою музею стане дегустація молодого вина і чачі, а на закуску будуть справжні сири і бринза з полонини. А хто вино не п’є, пригоститься ароматним чаєм на травах.

  Відвідування музею Гуцульської магії. Експозиція музею гуцульської магії майстерно відтворює незабутню атмосферу чарівництва і давніх народних звичаїв. Відвідавши музей, можна дізнатися про гуцульських чаклунів, мольфар і знахарів, що колись жили в цих місцях.

  Також музей пропонує майстер-класи, в тому числі з прядіння, виготовлення дерев’яних речей або дзеркальної каліграфії.

  Час на обід.

  Відвідування музею Романа Кумлика. Музей Романа Кумлика відкритий в 2000 році. Експонується колекція Романа Кумлика, яку він збирав понад 30 років свого життя. Справжньою родзинкою музею є велика колекція різних музичних інструментів, які не тільки можна побачити, а почути. Екскурсія перетворюється в концерт, а концерт триває екскурсією. Після смерті Романа Кумлика, екскурсії проводить його дочка Наталія Гузак, яка грає на дримбі, Зозуля, лірі, скрипці, флейті, цимбалах.

   Відвідування музею сироваріння «Хати-стаї». У цьому музеї ви побачите спеціально обладнане місце, де «молоко роблять» – так по-тутешньому говорять про приготування сиру. У самій будинку є коридор і дві кімнати з автентичною одягом і речами побутового споживання. Відвідайте кімнату з піччю, де зібрані вишиті сорочки та рушники, посуд (тарілки, глечики), килими тощо.

  Переїзд в одне з найстаріших і легендарних гуцульських сіл Криворівня – музей під відкритим небом. Криворівня в першу чергу відома завдяки письменнику Івану Франку, який перетворив гірське село на літню резиденцію, так як саме в цьому силі жили, писали і шукали натхнення багато відомих письменників-літератори і діячі мистецтва початку ХХ століття. Михайло Грушевський, перший президент України, мав свою резиденцію в цьому краї. Саме в Криворівні була написана Коцюбинським повість, а через півстоліття в 1963 році знято кіно-шедевр світового кінематографа «Тіні забутих предків» легендарним Режисер Сергієм Параджановим. Крім цього в селі знімали також фільми «Анничка», «Олекса Довбуш», «Час збирати каміння».

  Рафтинг Чорним Черемошем (Вартість 650 грн). Тільки за попереднім записом. Вік учасників від 5 років в супроводі дорослих.

  Рафтинг на Черемоші:

  • не вимагає спецпідготовки – необхідний інструктаж проводить інструктор перед сплавом;
  • безпечний – досвідчені інструктори, якісне спорядження, значний досвід роботи гарантують вашу безпеку.

  Сплав на Чорному Черемоші відбувається на найбільш порожистому ділянці річки. Місце старту – у порога Дземброня; ділянку сплаву проходить через пороги Дідів Лікоть, Біла Кобила, каскад порогів Гучков, і найбільший поріг Чорного Черемоша – Гук

  * Тривалість суто рафтингу – 1-1,5 ч. Інші витрати часу: примірка і переодягання (30 хв), інструктаж і навчання (15 хв), повернення в табір на мікроавтобусі (40 – 60 хв), переодягання, купівля сувенірів, запис фото (30 – 60 хв). + 2 – 3 години на доїзд до табору.

  ** У вартість входить прокат спорядження (місце на судні, весло, каска, жилет, гідрокостюм), робота інструктора, повернення в табір на мікроавтобусі.

  *** Додатково оплачується прокат гідроноскі – 60 грн.

  Кількість місць в групі мінімум 10 чол.

  Повернення в Ясіня. Вечеря і вільний час.

 • 5 День. 24.08.2021

  З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНО!

  Сніданок. Виїзд на екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття”.

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метр над рівнем моря. 931 метр над рівнем моря.

  Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок. Яблунецький перевал потрапив в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні. З Яблунецького перевалу видно вершини: “Горган” (1540 м.), Синяк (1606 м.), Довбушанка (1 771 м.). Також звідси можна побачити “Чорногору” з “Говерлою” і масив “Свидовець” …

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями ще в 19 столітті.

  В Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику.

  В Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.).

  • Водоспад «Пробій» з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок;
  • Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша – за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (при наявності гарної погоди);
  • Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва (Ваше місто) ввечері з Яремче.

 • 6 День. 25.08.2021

  Приїзд до Києва (Ваше місто) рано вранці (6:00 – 8:00).

Ціна туру

Вартість туру “День Незалежності на Говерлі” за чол. в грн.

Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера): 2700 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2450 грн. 

– Доплата за одномісне розміщення: 800 грн.


 міні-готелі, приватні котеджі  (санвузол в номері):  2950 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 2600 грн. 

– Доплата за одномісне розміщення: 950 грн.


Готелі: “Суховія”, “5 Колесо”:  3450 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері)2950 грн.

– Доплата за одномісне розміщення: 1200 грн.

Виїзд на екскурсійну програму “Родзинки Закарпаття» (дорослий 300 грн., діти до 12 років 250 грн.).

Виїзд на екскурсійну програму “Верховина – серце гуцульського краю» (дорослий 350 грн., діти до 12 років 250 грн.).

Інструктований похід на г. Говерлу з легким обідом на природі (сухпайок)  550 грн. дорослий, діти до 12 років 450 грн.

Інструктований похід на г. Петрос  650 грн. дорослий, діти до 12 років 550 грн.

Екскурсія на Драгобрат 480 грн з людини.

Просимо ознайомитись з форматом одягу для відвідування екскурсій!

Для походу в гори:

 • Зручний одяг і взуття для тривалих піших прогулянок
 • рюкзак
 • дощовик
 • Головний убір
 • Вітрівка (на вершині гори холодний вітер навіть влітку)

Для купання в озерах:

 • купальник
 • рушник
 • пляжне взуття

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно програми;
 • Проживання в приватних котеджах або в готелях;
 • 4 сніданки, 3 вечері;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Страхування.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Сауна 450-600 грн. годину за сауну;
 • Панорамні витяги (Ворохта, Буковель).
День Незалежності, Похід на Говерлу, тур на Говерлу на день Незалежності, солоні озера в Солотвино, географічний центр Європи, водоспад "Труф'янець", тур в Яремче на день Незалежності, Ворохта, Буковель, Автобусний тур в Карпати на День Незалежності, відпочинок в Карпатах , екскурсії в Карппати на день Незалежності. відпочинок в Солотвино, тур по Україні на день Незалежності
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур