Перейти до вмісту

День Незалежності на Говерлі

Маршрут туру: Київ - Житомир - Рівне - Ясіня - г. Говерла - Рахів - Солотвино - Яремче - Ворохта - Буковель - Київ
4.29 / 5
Серпень, 202323.08ДН
ДН - День Незалежності
6 днів (5 ночей)

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Незалежності України


Виїзд: з 23.08.23 по 28.08.23;

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, г. Петрос;
 • Купання в солоних озерах в Солотвино;
 • Екскурсія на Драгобрат до озера Герешаска;
 • Рафтинг по Чорному Черемошу;
 • Водоспади: Труф’янець і Пробій;
 • Географічний центр Європи;
 • Верховина – серце гуцульського краю;
 • Яремче, Буковель, Ворохта.

Тур в Карпати на День Незалежності подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат.

Екскурсійний тур в Карпати до Дня Незалежності України


Виїзд: з 23.08.23 по 28.08.23;

У програмі туру:

 • Похід на г. Говерла, г. Петрос;
 • Купання в солоних озерах в Солотвино;
 • Екскурсія на Драгобрат до озера Герешаска;
 • Рафтинг по Чорному Черемошу;
 • Водоспади: Труф’янець і Пробій;
 • Географічний центр Європи;
 • Верховина – серце гуцульського краю;
 • Яремче, Буковель, Ворохта.

Тур в Карпати на День Незалежності подарує стан ейфорії і захвату від лежачих у ніг неосяжних панорам в Карпатах неймовірної краси, які дістануться в подарунок після походу на Говерлу.

Підніміться на Говерлу, щоб назавжди залишити в них шматочок свого серця, натомість зберігши у своїй пам’яті досконалу красу українських Карпат.

Програма туру
 • 1 День. 23.08.2023

  19:30 м. Киев, від м. Житомирська (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд комфортабельним автобусом (аудіо, СD, DVD) в с. Ясіня Рахівського р-н Закарпатської обл.

  21:30 зупинка і посадка туристів в Житомирі біля центрального автовокзалу.

 • 2 День. 24.08.2023

  З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНО!

  Приїзд в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області.

  Селище розташоване в долині між Свидовецьким і Чорногірським хребтами на берегах річок Лазещина і Чорна Тиса, біля підніжжя гір Говерла, Петрос, Близнюки.

  Розміщення в приватних котеджах або в готелях. Сніданок.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Закарпаття – край казкової величної природи і самобутньої місцевої культури. Мальовнича дорога звивається уздовж найбільшої водної артерії Закарпаття – Тиси, що утворює кордон України з Румунією. Екскурсія розповідає Вам про Рахівщину та Тисі, про унікальну обдарованість гуцулів, які живуть в самому центрі Європи. Зупинка в с. Кваси біля мінеральних джерел (не забудьте взяти з собою порожні пластикові пляшки). Огляд самого високогірного, каскадного типу в Україні – водоспаду “Труфанец”.

  Рахів – невеличке мальовниче місто, яке причаїлося серед гір. Його ще називають «Гуцульським Парижем». Тихе і спокійне містечко, а навколо – захоплюючі гірські пейзажі, які підкорюють серце кожного. Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по центральній вулиці Рахова; Відвідайте єдиний в Європі музей екології гір Карпатського біосферного заповідника; пообідаємо в Колибі-музеї біля стели, що символізує центр Європи в с. Ділове.

  Приїзд в Солотвино. Відвідування солоних озер в Солотвино – шматочок Мертвого моря, які дуже сприятливо впливають на шкіру людини, а грязі за своїми лікувальними властивостями не поступаються грязям Мертвого моря. Кунігýнда – найбільше солоне озеро Закарпаття. Вміст солі (35%) і висока температура води, яка коливається в межах 17 (взимку) – 27 (влітку) градусів приваблює сюди туристів цілий рік. В озері неможливо потонути: концентрація солі в Кунігунді настільки велика, що вода просто виштовхує людини на поверхню.  Поплавати в водах Солотвинських озер корисно: а ще підвищена концентрація іонів брому, а дно і береги озер вкриті шаром лікувальної чорної грязі.

  Дегустація крафтового пива в пивоварні “Ципа” с.Кваси

  Повернення в с. Ясиня.

  Вільний час. Вечеря. Для бажаючих сауна, чани.

 • 3 День. 25.08.2023

  Сніданок. Вільний час.

  У цей день ми пропонуємо Вам підкорити найкрасивіші Карпатські вершини. Вам буде представлений вибір між походом на Говерлу, Петрос або Драгобрат.

  Інструктований похід на Говерлу (Підкорення гори Говерла + сухпайок.

  Говерла – найвища гора та найвища точка на території України. Сходження займе близько 4 години. Говерла розташована на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, і належить до хребта Чорногора в Карпатах. Висота гори складає 2061 м. над рівнем моря.

  Гора Говерла – вже давно стала одним з найважливіших символів держави. Тільки приклавши зусилля, ми сповна зрозуміємо її цінність, і з кожним кроком до вершини нам будуть відкриватися вся краса і велич Карпат, а любов до них буде міцніти.

  Інструктований похід на Петрос. Мінімальна група – 14 осіб.

  Комбінований маршрут. Спеціалізованими машинами доїжджаємо до високогірної полонини. Далі нас чекає пішохідне підкорення однієї з найвищих Українська вершин – гори Петрос, відомої також як “грозова гора” (2020 метрів над рівнем моря). Пішохідний маршрут розрахований на 2-3 години. Після спуску Ви зможете насолодитися справжнім бограчем, звареним на багатті (входить у вартість факультативу). А ще ви зможете познайомитися зі справжніми пастухами, побачити їх побут, познайомитися з технологією виробництва сиру (при наявності обов’язково купіть справжню бринзу у пастухів).

  Поїздка на Драгобрат до озера Герешаска. Мінімальна група – 14 осіб.

  Ви зможете побачити унікальне високогірне озеро Герешаска (цінителі холодної води можуть покупатися). Всі бажаючі зможуть підкорити гору біля озера. Після повернення до підніжжя гори Драгобрат туристи зможуть смачно пообідати.

  На Драгобрат піднімаємося на транспорті підвищеної прохідності: УАЗ, ГАЗ-66 (незабутні враження, по дорозі зупинки для фотографування).

  Повернення в готель. Вечеря, вільний час. Чани або сауна.

 • 4 День. 26.08.2023

  Сніданок. Вільний час.

  У цей день ми пропонуємо Вам на вибір екскурсійну програму «Верховина – серце гуцульського краю» або взяти участь в рафтингу Чорним Черемошем.

  1. Виїзд на факультативну екскурсійну програму “Верховина – серце гуцульського краю” в супроводі гіда.

  Вас зустрічає Верховина – край легенд, мольфар, природних і культурних пам’яток. Гуцульські обряди і говір збереглися тут, як ні в жодному іншому місці, а разом з тим і місцеві традиції, оповиті автентичністю.

  • Ознайомча прогулянка “Гуцульськими стежками». Ви познайомитеся з культурою гуцулів, огляньте дивовижні пейзажі з оглядового майданчика, почуєте які місця сили є в Верховині (!!! а їх цілих сім). 
  • Відвідування музею Романа Кумлика або У Трембітаря
  • Хата-музей «Хата-Гражда»
  • Подорож по Верховині закінчиться в Галерії – музеї гуцульських традицій та обрядів. Це знайомство з гуцульськими традиціями і обрядами з перевдяганням, майстер-класом гри на дримбі.

  2. Рафтинг Чорним Черемошем. Тільки за попереднім записом. Вік учасників від 5 років в супроводі дорослих.

  Рафтинг на Черемоші:

  • не вимагає спецпідготовки – необхідний інструктаж проводить інструктор перед сплавом;
  • безпечний – досвідчені інструктори, якісне спорядження, значний досвід роботи гарантують вашу безпеку.

  Сплав на Чорному Черемоші відбувається на найбільш порожистому ділянці річки. Місце старту – у порога Дземброня; ділянку сплаву проходить через пороги Дідів Лікоть, Біла Кобила, каскад порогів Гучков, і найбільший поріг Чорного Черемоша – Гук

  * Тривалість суто рафтингу – 1-1,5 ч. Інші витрати часу: примірка і переодягання (30 хв), інструктаж і навчання (15 хв), повернення в табір на мікроавтобусі (40 – 60 хв), переодягання, купівля сувенірів, запис фото (30 – 60 хв). + 2 – 3 години на доїзд до табору.

  ** У вартість входить прокат спорядження (місце на судні, весло, каска, жилет, гідрокостюм), робота інструктора, повернення в табір на мікроавтобусі.

  Кількість місць в групі мінімум 10 чол.

  Повернення в Ясіня. Вечеря і вільний час. 

 • 5 День. 27.08.2023

  Сніданок. Виїзд на екскурсійну програму “Перлини Прикарпаття”.

  По дорозі: зупинка на Яблунецькому перевалі, 931 метр над рівнем моря.

  Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річки Прут і Тиса. Яблунецький перевал утворює кордон, який поділяє Закарпатську та Івано-Франківську області. Тут працює відомий сувенірний ринок.

  У Ворохті: підйом на панорамному підйомнику, огляд трамплінів, фотографії в гуцульському одязі і на конях. Ворохта – це чаруюча уяву краса диких гір, річки, обрамлені в прямовисні скелі і розкинуті в горах селища. Ви відвідаєте дерев’яну церкву Різдва Богородиці, 1615 року – найвідомішу, «класичну» гуцульську церкву; арочні залізничні мости, побудовані австрійцями ще в 19 столітті.

  В Буковелі: огляд найбільшого гірськолижного курорту України, підйом на панорамному підйомнику. “VODA club”, скалодром, екстрім-парк, прокат веломобілів, велосипедів, електромобілів, батута, дитячі майданчики, надувна гірка, кінні прогулянки.

  В Яремче: один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в мальовничій долині річки Прут, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам’ятниками архітектури (XVII ст.).

  • Водоспад «Пробій» з дванадцятиметровим мостом над ним і найвідоміший в Карпатах гуцульський сувенірний ринок;
  • Камінь Довбуша, стежка Довбуша, скелі Довбуша – за легендою в цих краях зимував загін легендарних опришків (при наявності гарної погоди);
  • Огляд найвищого 28-метрового кам’яного залізничного моста, що вважався найвидатнішим пам’ятником дорожньої архітектури.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва (Ваше місто) ввечері з Яремче.

 • 6 День. 28.08.2023

  Приїзд до Києва (Ваше місто) рано вранці (6:00 – 8:00).

Ціна туру

Вартість туру “День Незалежності на Говерлі” за чол. в грн

 

Приватні котеджі (санвузол на 2-3 номера): 4200 грн

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 3850 грн

– Доплата за одномісне розміщення: 900 грн


 міні-готелі, приватні котеджі  (санвузол в номері):  4650 грн

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері): 4200 грн 

– Доплата за одномісне розміщення: 1000 грн


Готелі: “Суховія”, “5 Колесо”:  4850 грн.

– Діти з 3 до 12 років (з двома дорослими в номері)4300 грн

– Доплата за одномісне розміщення: 1400 грн

 

Екскурсійна програма “Родзинки Закарпаття” 450 грн дорослий, 350 грн діти до 12 років.

Інструктований похід на г. Говерлу з легким обідом на природі (сухпайок) 800 грн дорослий, діти до 12 років – 700 грн.

Інструктований похід на г. Петрос  750 грн. дорослий, діти до 12 років 990 грн.

Автомобільна екскурсія в урочище Драгобрат 850 грн дорослий, 750 грн діти до 12 років.

Екскурсійна програма “Верховина – серце гуцульского краю” 550 грн дорослий, 450 грн діти до 12 років.

 

Просимо ознайомитись з форматом одягу для відвідування екскурсій!

Для походу в гори:

 • Зручний одяг і взуття для тривалих піших прогулянок
 • рюкзак
 • дощовик
 • Головний убір
 • Вітрівка (на вершині гори холодний вітер навіть влітку)

Для купання в озерах:

 • купальник
 • рушник
 • пляжне взуття

До вартості туру включено:

 • Проїзд автобусом згідно програми;
 • Проживання в приватних котеджах або в готелях;
 • 4 сніданки, 3 вечері;
 • Послуги супроводжуючого;
 • Страхування.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Сауна, чани;
 • Панорамні витяги (Ворохта, Буковель).
День Незалежності, Похід на Говерлу, тур на Говерлу на день Незалежності, солоні озера в Солотвино, географічний центр Європи, водоспад "Труф'янець", тур в Яремче на день Незалежності, Ворохта, Буковель, Автобусний тур в Карпати на День Незалежності, відпочинок в Карпатах , екскурсії в Карпати на день Незалежності. відпочинок в Солотвино, тур по Україні на день Незалежності
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Забронювати тур