Перейти до вмісту

Закарпатська Казка: Чани, Замки і Вино

Маршрут туру: Київ - Житомир - Ужгород - Поляна - Косино - Лумшори - Перечин - Мукачево - Київ

Екскурсійно-оздоровчий SPA тур в Закарпаття з купанням в чанах!

Вартість туру: від 3550 грн. 


У програмі туру:

 • Оповите спокоєм старовинне місто Ужгород;
 • Історичне серце міста – Ужгородський замок;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Проживання і відпочинок на популярному бальнеологічному курорті «Поляна»;
 • Мальовничі Лумшори, водоспади Соловей і Партизан;
 • Купання в оздоровчих чанах і гірському струмку;
 • Місто Мукачево і замок «Паланок»;
 • Середньовічні замки Закарпаття: Мисливський замок графа Шенборна, замок кохання Сент-Міклош;
 •  Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино.

Екскурсійно-оздоровчий SPA тур в Закарпаття з купанням в чанах!

Вартість туру: від 3550 грн. 


У програмі туру:

 • Оповите спокоєм старовинне місто Ужгород;
 • Історичне серце міста – Ужгородський замок;
 • Дегустація закарпатських вин;
 • Проживання і відпочинок на популярному бальнеологічному курорті «Поляна»;
 • Мальовничі Лумшори, водоспади Соловей і Партизан;
 • Купання в оздоровчих чанах і гірському струмку;
 • Місто Мукачево і замок «Паланок»;
 • Середньовічні замки Закарпаття: Мисливський замок графа Шенборна, замок кохання Сент-Міклош;
 •  Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино.
Програма туру
 • 1 День. Виїзд з Києва / Житомира

  Туристи, що виїжджають на автобусі з Києва:

  20:30 збір групи в м. Київ, м Житомирська (автосалон Інфініті) (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м. Ужгород Закарпатської області.

  22:30 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал, заправка БРСМ.

  Туристи, що виїжджають поїздом:

  Виїзд з Києва або з Вашого міста до залізничної станції в м. Ужгород.

 • 2 День. Львів - Ужгород - Поляна

  Приїзд в м.Ужгород. Закарпатській області. (08:00 – 10:00 час вказано орієнтовно).

  Туристи, які подорожують потягом – приєднання до групи (місце приєднання в м Ужгород уточнюється у керівника групи)

  Сніданок самостійно.

  Оглядова пішохідна екскурсія по Ужгороду – самому західному і найменшому обласному центру України. Ужгород або Унгвар – воістину «Вікно в Європу»: він по праву вважається одним з найважливіших українських та європейських історичних центрів, відомих далеко за межами Старого Світу. В цьому старовинному європейському місті знаходиться липова алея, довше якої немає в Європі, а також чудові середньовічні замки і собори, і багато інших визначних пам’яток.

  Під час екскурсії по місту Ви побачите: площа Корятовича, вулиця Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель» побудований з білої силікатної цегли, найкрасивіший храм Ужгорода Хрестовоздвиженський кафедральний собор і Єпископська Резиденція – друга за значенням пам’ятка Ужгорода. Прогулянка біля Закарпатської філармонії, яка знаходиться в приміщенні колишньої синагоги і розташована на березі головної річки міста – р. Уж.

  Кам’яний пішохідний міст є одним з найвідоміших і найдавніших мостів Ужгорода. Він пов’язує Театральну площу на правому березі з площею Петефі на лівому. А ще він пов’язує дві абсолютно несхожі одна на одну половинки Ужгорода – Нове місто і Старе місто і є одним з найулюбленіших місць для жителів міста.

  Вільний час в Ужгороді.

  Обід в одному з найколоритніших ресторанів, самостійно.

  Радимо випити чашку ароматної кави в затишних закладах в центрі міста.

  Екскурсійна програма в Ужгородський замок – найстаріший замок на території України, йому вже більше 1000 років. Шедевр романського архітектурного стилю і унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях. У приміщенні замку знаходяться кілька музеїв: музей природи, музей музичних інструментів та музей одягу Закарпаття. У 30 залах замку знаходяться більш ніж 100 тис. експонатів.

  Для бажаючих можливе самостійне відвідування дегустаційного винного залу “Шардоне”. На дегустації представлено кращу продукцію найвідоміших винзаводів Закарпаття: “Скілур”, “Котнар”, “Бобовіщанскій”, “Леанка”, “Закарпатський сад”. На закуску пропонують сири. Вартість дегустації 150 грн.

  Виїзд в смт. Поляна, Свалявський район, Закарпатської області.

  Розміщення в готелі: Срібний Водограй

  або Сонячна Поляна.

  Вільний час та відпочинок на території готелю. Вечеря самостійно.

 • 3 День. Поляна - Невицьке - Лумшори - Поляна

  Сніданок.

  Виїзд на екскурсійну програму «Казка Закарпаття + купання в чанах» (480 грн. дорослі, 380 грн. діти до 12 років).

  Приїзд в село Невицьке. Екскурсія до Невицького замку. Невицький замок розташований поблизу сіл Невицьке і Кам’яниця в 12-и км. від Ужгорода. Він був побудований в XIII столітті на вершині пагорба над долиною річки Уж звідки відкриваються чарівні карпатські панорами. Про Невицький замок ходить багато легенд. Унікальність замку – аутентічная архітектура Невицького замку, не має аналогів в Європі.

  Приїзд в закарпатське село Перечин. Огляд єдиного в світі пам’ятника-барельєфа листоноші, встановленого півтора століття назад. Він щодня протягом 30 років долав 50 км до Ужгорода і назад, щоб вчасно доставити односельчанам пошту з усіх місць сюди приїжджають пари молодят. На камені вони залишають листи зі своїми мріями і побажаннями.

  Приїзд в Лумшори – село в оточенні букових і хвойних лісів біля підніжжя «Полонини Рівна» (комплекс альпійських лугів, висота яких досягає 1479 м., а площа – 1100 га).

  Тут знаходиться орнітологічний заказник «Соколині скелі» – місце гніздування хижих птахів. Огляд каскади водоспадів, найцікавішими з яких є Соловей і Партизан. Першу водолікарню в селі Лумшори побудували в 1600 – х роках. Це були приїжджі австрійці. Купіль працювала на базі мінерального джерела, з якого витікала сірководнева вода. Підлікуватися в тутешньому сірководні приїжджають і зараз з проблемами опорно-рухового апарату і нервової системи.

  Купання в чанах з мінеральною водою (входить у вартість екскурсії).

  Вас чекає неймовірно цілюща і захоплююча процедура – «варитися» в величезному металевому чані (температура води досягає + 40-45 ° С) прямо на повільному вогні під відкритим небом, а після – занурюватися в холодну річку Туріцу.

  Обід в гуцульській Колибі (самостійно).

  Повернення в готель. Вільний час і відпочинок.

 • 4 День. Поляна - Косино - Поляна

  Сніданок. Вільний день.

  Для бажаючих виїзд на факультативну програму «Косино – термальні басейни». (Трансфер дорослі 150 грн, діти до 12 років 120 грн).

  Виїзд в оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино». На території комплексу діють 5 басейнів. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівський зал», де можна відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет або магазин комплексу. Температура в басейнах +41 ° C. Четвертий басейн з «Аква-баром», його температура +25 C, наповнений прісною водою. Басейн з музичним супроводом виконаний в мексиканському стилі.

  Також Вам пропонується відвідати Королівський банний комплекс, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні. Кожна з них має свої виключні властивості, які занурять своїх відвідувачів в неперевершений світ оздоровлення. Традиції парних відрізняються не тільки географією походження, але і фізикою процесу “паріння”. Крім того, за кожним видом закріпилися величезна кількість традицій і правил, легенд і рецептів, націлених на одне: принести тілу оздоровлення, а душі – заспокоєння.

  Вхідний квиток в комплекс оплачується додатково 

  Обід на території комплексу, самостійно.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. Поляна - Чинадієво - Мукачево

  Ранній сніданок в готелі.

  Звільнення номерів.

  Виїзд на екскурсійну програму: “Мукачево і замки Закарпаття”.

  У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам’ятник архітектури Закарпаття – мисливський замок австрійського графа Шенборна побудований в першій половині XVIII.

  У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році; 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. Пам’ятка національного значення – Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» – є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Замок розташований в центрі чудесного т.зв. англійського парку, який займає 19га і де зібрані декоративні дерева з багатьох країн світу, . Ви відвідаєте “Джерело молодості і краси” з цілющою водою.

  Далі нас зустрічає Замок «Сент-Міклош» – замок Любові, який побудував барон Перені на рубежі XIV-XV століть. Є в Чинадієвському замку щось чарівне. Художник Йосип Бартош (нинішній власник замку, який особисто проведе екскурсію) в цьому впевнений. Багато самотніх людей – знаходять тут свою другу половинку, так сталося і з ним.

  Замок «Сент-Міклош» – найромантичніший замок середньовіччя, ви почуєте легенди і правдиві історії, побачите таємні ходи і чудеса. (Додатково оплачується благодійний внесок)

  Переїзд в м. Мукачево Закарпатської області.

  Мукачево – діамант в короні Закарпаття. Це місто засноване на перетині різних торгових шляхів, культур, віросповідань. За всю історію існування місто Мукачево було у складі 7 держав.

  Наближаючись до міста з будь-якого боку Ваш погляд спрямується на величну середньовічну споруду Мукачівський замок «Паланок», який входить до п’ятірки кращих замків цього типу, що збереглися в Європі.

  Під час оглядової екскурсії по м Мукачево Ви побачите: Будинок Ракоці – у народі – “палац Білий Дім”. Цей архітектурний пам’ятник XVII-XVIII століття є резиденцією трансільванських князів роду Ракоці та австрійських графів Шенборнів. Сьогодні це двоповерховий палац в барочно-ренесансному стилі. Ратуша з курантами, які кожні 15 хвилин сповіщають про час, друкарня Грінштейна.

  Кафедральний костел Св. Мартіна – католицький костел на честь покровителя міста Св. Мартіна побудований в 1904 р на місці старого готичного храму – одна з найкрасивіших будівель Мукачева. Російський драматичний театр – відома і популярна серед туристів міська пам’ятка, одна з архітектурних перлин старої частини Мукачева. Площа Миру – головна міська площа, як і інші площі в Мукачево невелика, тиха і затишна. Особливу романтику навіває поєднання красивих, ніби казкових будівель зі старовинною бруківкою.

  Обід (самостійно) і вільний час в Мукачево.

  Туристи, які подорожують на автобусі: виїзд до Києва, нічний переїзд.

  Туристи, які подорожують на поїзді: виїзд з Мукачева в Ваше місто (квитки на поїзд рекомендуємо брати після 20:00).

 • 6 День. Повернення додому

  Приїзд до Києва орієнтовно о 6:00 – 08:00.

  ВАЖЛИВО для тих, хто подорожує  поїздом:

  з / д квитки потрібно брати з прибуттям до 09:00 в м Ужгород,

  і назад з м Мукачево на вечір, після 19:00.

Ціна туру

Розміщення в готелі Срібний Водограй

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Номер “Стандарт”: 3800 грн

Номер “Студіо”: 4000 грн

Номер “Напівлюкс”: 4300 грн

– Діти до 12 років на додатковому місці: 3200 грн


Вартість туру за 1 особу в грн. (Поїзд, автомобіль):

Номер “Стандарт”: 3550 грн

Номер “Студіо”: 3750 грн

Номер “Напівлюкс”: 4050 грн

– Діти до 12 років на додатковому місці: 2950 грн

На заїзд 13.10.2021 проживання в готелі “Сонячна Поляна”

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі Київ – Житомир – Ужгород – Поляна – Мукачево – Житомир – Київ;
 • Проживання 3 ночі в готелі 3*;
 • Харчування 3 сніданки (комплекс);
 • Екскурсійна програма по Ужгороду та Ужгородському замку (крім вхідних квитків);
 • Екскурсійна програма «Мукачево і замки Закарпаття» (крім вхідних квитків);
 • Медична страховка;
 • Послуги супроводжуючого групи;
 • Доступ до мережі Інтернет на території готелю;
 • Користування відкритим та закритим басейнами на території готелю;
 • користування бюветом з мінеральною водою «Поляна Квасова», дитячий ігровий майданчик.

До вартості туру НЕ включено:

 • Факультативні екскурсії за програмою;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Ужгородський замок 60 грн.; Замок графа Шенборна 15 грн; Замок Сент-Міклош – благодійний внесок 10-20 грн .; Замок Паланок 50 грн.);
 • ж / д квитки для тих, хто подорожує потягом;
 • обіди, вечері, особисті витрати.
Тури на Закарпаття, відпочинок у Карпатах влітку, тури в Лумшори, автобусні тури по Україні, тур по Замкам України, регулярні тури по Україні, екскурсійні тури по Україні, відпочинок в Карпатах, екскурсійні тури по Україні, автобусні тури Україною, тури по замках України, поїздка до Закарпаття , відпочинок на Закарпатті, купання в чанах...
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Забронювати тур