Перейти до вмісту

Таємниці Хустського замку + Синевир на Різдво

Маршрут туру: Київ - Житомир - Пилипець - Сойми - Хуст - Велятино - Виноградів - Синевир - Іза - Ділове - Рахів - Яремче - Житомир - Київ

Таємниці Хустського замку + Синевир на Різдво

Різдвяний автобусно – екскурсійний тур в Закарпаття


Дата виїзду: 05.01.2021 – 10.01.2028

Вартість туру: от 3850 грн.

 

В програмі тура:

 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Національний природний парк “Синевир”;
 • Водоспади «Шипот», «Труфянец», «Пробій»;
 • мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • с. Іза – центр лозоплетіння;
 • центр реабілітації бурих ведмедів;
 • дегустація закарпатських сирів;
 • дегустація закарпатських вин;
 • географічний центр Європи;
 • Яблунецький перевал, Яремче;

Таємниці Хустського замку + Синевир на Різдво

Різдвяний автобусно – екскурсійний тур в Закарпаття


Дата виїзду: 05.01.2021 – 10.01.2028

Вартість туру: от 3850 грн.

 

В програмі тура:

 • Столиця Карпатської України м Хуст, таємничий Хустський замок;
 • Національний природний парк “Синевир”;
 • Водоспади «Шипот», «Труфянец», «Пробій»;
 • мінеральні джерела с. Сойми, с. Кілечін;
 • с. Іза – центр лозоплетіння;
 • центр реабілітації бурих ведмедів;
 • дегустація закарпатських сирів;
 • дегустація закарпатських вин;
 • географічний центр Європи;
 • Яблунецький перевал, Яремче;
Програма туру
 • 1 День. 05.01.2021

  19:15 Збір групи в Києві на парковці біля метро Палац Україна. (Подивитися місце збору групи >>>) і виїзд автобусом до м. Хуст Закарпатської обл.

  В 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, заправка БРСМ навпроти центрального автовокзал.

  Нічний переїзд.

 • 2 День. 06.01.2021

  Приїзд в Пилипець (08:00 – 10:00 час вказано орієнтовно).

  Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.

  Пішохідна прогулянка до водоспаду “Шипіт” – одному з найкрасивіших водоспадів Західної України. (Вхідний квиток оплачується додатково).

  Підйом на панорамному підйомнику (канатно-крісельній дорозі) до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на полонину Боржаву (факультативний екскурсійний підйом вверх/вниз 140 грн / дор, 80 грн / діти).

  Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).

  Переїзд по Міжгірському району з відвідуванням мінеральних джерел в с. Сойми і с. Килечин.

  Приїзд в м. Хуст, Закарпатської області., розміщення в готелі «Карпати».

  Пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р. У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошське королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.

  Вечірня оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., з середини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлізавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.

  Вільний час.

 • 3 День. 07.01.2021

  Сніданок у готелі.

  Факультативна екскурсійна програма “Природні чудеса України – Озеро Синевир”. (Дорослі – 380 грн., Діти до 12 років – 300 грн., з вхідними квитками і гідом).

  Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.

  Экскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир» і озеру Синевир.

  Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. У зимовий період Синевир заворожує – це казкове царство снігу і тиші. Смереки стоять під білою ковдрою, лише час від часу під тихе шелестіння звільняють гілки від важкого снігового покриву. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовикового періоду. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри.

  Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно)

  Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.

  Повернення в готель. Підготовка до святкування Різдва.

   

 • 4 День. 08.01.2021

  Сніданок у готелі.

  Вашій увазі пропонуються 2 факультативні екскурсії – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в Велятино, і «Родзинки Закарпаття» з можливістю відвідування дегустації закарпатських вин в Будинку вин Сім’ї Поличка (дегустація сплачується додатково).

  Вартість за обидві екскурсії – 200 грн. з людини.

  При покупці однієї з екскурсій – 150 грн. з людини.

  Виїзна факультативна екскурсія – відвідування термальних басейнів «Теплі води» в селі Велятино.

  Термальна вода санаторію приваблює надзвичайним вмістом йоду й брому (останній має сильну заспокійливу дію), і отримують її зі свердловини глибиною майже кілометр. Вона подібна до вулканічної лави: має температуру від +45 до +60 градусів за Цельсієм. Перед наливом в ванни її охолоджують до температури людського тіла. Мінералізація (збагачення) місцевої “чудо-води” досягає до 100 грам на літр, у той час як морська вода має всього три грами. (Вхід на територію платний – відвідання басейнів дорослими – 200 грн. на 2 години, діти зростом до 140 см – 100 грн.)

  Повернення в м Хуст. Вільний час для самостійного обіду.

  Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Родзинки Закарпаття».

  Першим нас зустрічає село Велика Копаня – Столиця близнюків. Невелике село занесено в Книгу Рекордів Гіннеса України завдяки унікальному джерелу джерельної води «Чіргів» і б’є всі рекорди України за народженням близнюків і двійнят. Імовірність того, що у жителів цього села, які вживають воду з джерела, народяться близнюки – дуже висока. Унікальна вода розвозиться десятками літрів по всьому Закарпаттю тим людям, що сподіваються на диво народження.

  Виїзд в угорське місто Севлюш (Виноградів) – старовинне місце над Тисою.

  Оглядова екскурсія по місту: руїни середньовічного замку «Канків», розкішний палац баронів Перені, навколо якого розкинувся великий парк з екзотичними деревами, костел Вознесіння ХІІІ – ХV ст, монастир і костел францисканців XVI століття, будівля Угочанського жупанату ХІХ століття. У місті мирно живуть люди різних національностей і віросповідань, розмовляють різними мовами, але цілком розуміють один одного і зберігають свої традиції і культуру з давніх часів. Виноградів по праву вважається найтеплішим містом України, з найчистішим повітрям і смачною питною водою.

  Дегустація закарпатських вин біля підніжжя Чорної гори в «Будинку вина сім’ї Поличка» (Факультативно 120 грн.). Будинок вина «Гостинна садиба родини Михайла Поличка» знаходиться на околиці м Виноградів, на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником , а на низьких схилах влітку ростуть сади і виноградники.

  Будинок вина пропонує для дегустації вина, виготовлені з винограду, вирощеного на місцевості, що знаходиться на рівні відомої гори Токай в Угорщині. Презентаційною картою будинку вина є ординарне сухе вино «Каберне Совіньйон». Виноградник цього сорту має вік більше 50-ти років, кущі – з великим запасом твердої деревини, тому вино має великий вміст танінів, антиоксидантів, мікроелементів і цукру.

  Повернення в готель. Вільний час.

 • 5 День. 09.01.2021

  Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

  Переїзд в с. Іза, де на базі вівцеферми розташована відома сімейна сироварня, в якій працюють справжні ентузіасти своєї справи. На ній виробляється 15 видів делікатесів з овечого і коров’ячого молока, а також кілька видів ковбас. Деякі сири виготовляються за особливою рецептурою, якої немає ні в якій іншій сироварні України.

  Вашій увазі пропонується  ПОДАРУНОК ВІД ТУРОПЕРАТОРА – екскурсія по сироварні, з розповіддю про технології сироваріння, і дегустацією 8 сортів сиру з вином або кавою / чаєм. Вся продукція – екологічно чиста, «Made in Закарпаття». Після цього можна буде придбати вподобаний вам сорт прямо на місці.

  Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

  Виїзд на екскурсійну програму: Центр Європи – Рахів – Яремче.

  Переїзд в село Ділове – географічний Центр Європи.

  Відвідування Колиби-музею гуцульського побуту.

  Приїзд в Рахів – «центр Закарпатської Гуцульщини».

  Місто дуже цікаво розташоване і знаходиться у вузькій улоговині між горами. Перша письмова згадка про місто датується тисяча чотириста сорок сьомим роком. Вже тоді воно мало власну печатку і герб, належало до володінь угорських королів. За однією з версій, назва походить від слова “рахувати”, оскільки місто лежало на торгових шляхах і купці, зупиняючись тут, перераховували гроші. Високогірне місто в Україні – середня висота становить 820м над рівнем моря, а перепад висоти між вулицями складає 600м (400-нижня і 1000 – верхня відповідно).

  Далі наша дорога слідує біля самого високогірного водоспаду Карпат “Труф’янець”, а також через Яблунецький перевал – 931 м. Висоти над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори.

  Переїзд в м. Яремче. Екскурсійна програма по місту Яремче – “перлині Карпат”. Місто, яке розташоване на скелястому березі Прута, дозволить зануритися в світ мальовничої природи та гуцульського колориту. Відвідування водоспаду «Пробій», сувенірного ринку.

  Вільний час в Яремче.

  Виїзд до Києва. Нічний переїзд.

 • 6 День. 10.01.2021

  Приїзд до Києва приблизно о 06:00 – 8:00 ранку.

Ціна туру

Вартість туру за 1 особу в грн. (Автобус з Києва, Житомира):

Стандарт двомісний / тримісний: 3850 грн.

Стандарт + (новий корпус) двомісний / тримісний: 4000 грн.

Дитина з 3 до 12 років з двома дорослими в номері: 3550 грн.

Доплата за одномісне розміщення – 950 грн.

До вартості туру включено:

 • Проїзд на автобусі: Київ – Пилипець – Сойми – Хуст – Іза – Ділове – Рахів – Яремче – Київ;
 • Проживання в готелі “Карпати” м Хуст;
 • Харчування 3 сніданки;
 • Оглядова екскурсія по м Хуст;
 • Оглядова екскурсія по Хустському замку;
 • Трансфер в с. Іза;
 • Трансфер та екскурсійна програма центр Європи, Рахів, Яремче;
 • Страхування;
 • Послуги супроводжуючого.

До вартості туру НЕ включено:

 

 • Обіди та вечері;
 • Особисті витрати, сувеніри;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • Факультативні екскурсії.
Різдво рік Хуст, тури на Закрпаття на Різдво, Різдвяний тур Таємниці Хустського замку, екскурсії на Різдво 2021 Закарпаття, Новий рік на Синевирі, Різдвяний тур в Закарпатті, Географічний центр Європи, водоспад "Труф'янець" і водоспад "Пробій", музей-колиба гуцульського побуту, Яблунецький перевал, Яремче, Ворохта 2021, Теплі води Велятино бальнеологія, термальні басейни Закарпаття, дегустація вина закарпатського сиру.
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Менеджери туру
Close

Забронювати тур